Не висохне джерело талантів нашого краю

Дата опублікування:
24 квітня 2019 року.

      Кожного року Миколаївським фондом «Дітям України» та крайовою організацією Народного Руху України проводяться різні конкурси. Їх активними  учасниками та переможцями  є учні Павлівського НВК. У 2018-2019 навчальному році Іленда Анна, учениця 7 класу, посіла ІІ місце у конкурсі української патріотичної сучасної поезії ім.Валерія Бойченка, Александрова Лідія, учениця 11 класу, виборола ІІІ місце у конкурсі Шевченківської поезії “Заповіт 2019”.

     Святом для шанувальників гумору та сатири став конкурс «Сміхослов», який традиційно було   проведено 1 квітня.  Життєву мудрість конкурсанти шукали у гуморесках П. Глазового, С. Руданського, Е.Дударя, С.Олійника І.Бабич, а оцінювало ці пошуки журі в складі кандидата філологічних наук Леоніда Дудюка та Віри Марущак — голови спілки письменників області.

      Кожен із учасників намагався показати себе з найкращого боку, донести до присутніх, у гумористичній формі,  любов до рідної землі, до свого народу, вболівання за українську мову. Гідно представили нашу школу Швець Анатолій (І місце) та Гончар Владислав (ІІ місце). Усіх конкурсантів підготувала вчитель української мови і літератури  Ковтун Ганна Миколаївна.

      Справжню насолоду отримали присутні від виступів учасників і зрозуміли — не висохне джерело талантів нашого краю.

     Безумовно, такі заходи виховують  почуття патріотизму, гордості, любові до України, шанобливе ставлення до традицій українського народу, бажання берегти національну культуру, ознайомлюють із творчістю письменників-земляків.

Ковтун Г.М., учитель української мови і літератури

 

^ Вгору ^