Нетрадиційні форми виховання

Дата опублікування:
5 квітня 2017 року.

       Виховання у колективі – основа виховної системи. Лише в правильно організованому ко­лективі можливе всебічне виховання кожної осо­бистості.

       Тому сьогодні питання про вдосконалення процесу виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи як ніколи актуальне. З цією метою у Центральній ЗОШ І – ІІІ ступенів проведено педагогічну раду – аукціон «Нетрадиційні форми виховання як засіб організації самостійної творчої діяльності учнів». Для налаштування учасників педради на емоційну рівновагу, підтримання бажання працювати в команді, бути відкритим і позитивним у спілкуванні проведено інтерактивну вправу «Галявина настрою».

      Під час проведення аукціону заступник з виховної роботи Фещук О.П. здійснила презентацію сучасних технологій. Класні керівники мали змогу купити ті форми виховної роботи, що є найефективнішими саме для їхнього класу. Після цього педагоги долучилися до широкого дискусійного обговорення питання та  обґрунтували доцільність упровадження нестандартних  форм у виховний процес.

Фещук О.П., ЗДВР

^ Вгору ^