Незабутні враження

Дата опублікування:
12 грудня 2017 року.

    Ось вже два роки я займаю посаду лідера учнівського самоврядування Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. За цей час побувала на декількох всеукраїнських заходах, але найбільше мені запам’ятався Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування, що відбувся у грудні 2017 року в місті Ірпінь Київської області.

   Учасники форуму проживали і працювали  у «Конференц-холі Ірпінь». Тут відбувалися цікаві зустрічі, тренінгові програми, вечірки. Ми спілкувалися зі студентами Української Академії Лідерства, представниками скаутської організації України, волонтерами. Свою роботу на форумі презентували учасники учнівського самоврядування щодо впровадження всеукраїнських проектів «Зробимо Україну чистою», «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»,  «Схід-Захід – разом!», а також проектів для дітей з особливими потребами.

    Гостями та активними учасниками зібрання стали заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту О.Й.Ярема, лідер групи «Антитіла» Тарас Тополя, генеральний директор Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики С.М.Ільчук. Дуже змістовними і цікавими були виступи Джоани П’єтрасик, президента виконавчої ради Fundacya Civis Polonus та доктора соціології Ольги Напіонтек (Польща) про впровадження польського досвіду в учнівському самоврядуванні та його перспективи в Україні. Багато цікавого я дізналася під час години запитань до лідера, на якій були присутні представники центральних і місцевих органів виконавчої влади.

    Збагатившись новими ідеями та знайшовши нових друзів, я повернулася додому. Сподіваюся, що отриманий досвід і позитивні емоції допоможуть мені в роботі по розвитку учнівського самоврядування у рідній школі.

Руслана Риженко, учениця 11 кл.

Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

^ Вгору ^