НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ВІД СТАРТУ ДО УСПІХУ!

Дата опублікування:
30 серпня 2018 року.

    Україна обрала європейський шлях розвитку, що передбачає реформування всіх сфер життя місцевих громад. І одним із найбільших секторів надання публічних послуг, яким користується населення, є освіта.

    Як відомо, якісна освіта – запорука успішного майбутнього! Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Сучасний стан освіти в Україні характеризується пошуком шляхів актуального реагування на зміни в освітянському просторі, адже змінилися вимоги до навчання, до знань, до компетентностей.

   30 серпня 2018 року педагогічні працівники Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  зустрілися, щоб дати  оцінку досягненням системи освіти школи,  визначити  проблемні  моменти   та  поставити  нові завдання на шляху створення Нової української школи.

   Директор школи Завгородня Р.В. зазначила, що успіх інноваційних змін в освіті залежить від педагога, його творчого потенціалу, готовності до безперервної самоосвіти, здатності до гнучкого мислення, гуманістичної спрямованості особистості. Головне зараз – навчити учнів вчитися. Кажуть, що у світі є лише одна професія від Бога – Учитель, а всі інші – від учителя! Виходячи з цієї концепції учительської праці ми й готуємо учителя, створюємо умови для його професійного зросту, забезпечуємо його соціальний захист.

   «Учитель повинен все життя працювати над самовдосконаленням», – писав В.О. Сухомлинський. Рівень професійної компетентності вчителя – це його знання, уміння, особистий досвід. Професійна компетентність учителя потребує постійного розвитку й удосконалення.

  В ході доповіді Раїса Василівна проаналізувала академічну успішність учнів за 2017-2018 н.р., відвідування та захворюваність учнів школи. Наголосила на важливості змін, які відбуваються сьогодні в освіті, і актуальними є слова начальника відділу освіти Мендус Л.І., що сьогодні в клас має заходити вчитель, який розмовляє з учнем «сучасною мовою» – мовою комп’ютерних технологій, тоді він буде зрозумілим учню, цікавим і підтриманим, а отже, союзником у навчанні!

   Заступники директора з навчально-виховної та виховної роботи Стасишина Л.Й., Піскун О.Ф. дали глибокий аналіз навчально-виховної роботи школи. Їх виступи доповнили голови шкільних методичних об’єднань.

   Народна мудрість гласить: «За хорошою людиною шукай хорошого вчителя». Хороший учитель – це артист, якому його глядачі не аплодують, це скульптор, праця якого невидима, це – лікар, який не завжди прописує смачні, але завжди корисні ліки. Хороший учитель – це хороший урок, нехай повсякденний, без вдалих експромтів і яскравих оформлень, але до тонкості продуманий та побудований з величезною повагою до кожного учня, який на нього прийде. А в нашому колективі працюють тільки хороші вчителі.

    На завершення директор привітала вчителів з початком навчального року і подарувала кожному іменні ручки.

 

Стасишина Л.Й., ЗДНВР

 

  

^ Вгору ^