Новопавлівська школа відсвяткувала свій ювілей

Дата опублікування:
7 жовтня 2016 року.

Є на планеті дороге серцю місце – рідна школа. Кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти. І так 80 років поспіль.

Це про нашу Новопавлівську школу. Їй 80 років — поважний ювілей!

24 вересня ця приємна подія зібрала випускників різних років,  педагогів,  учнів, представників влади.Ведучі  повідали гостям про історію розвитку навчального закладу. Слід зауважити, що ювілею школи передувала клопітка робота всього педагогічного складу. Вивчено архіви школи, збиралася інформація про випускників та вчителів різних років, щоб показати, яким важливим і насиченим був шлях довжиною у 80 років.

 img_9362

За ці роки зі  стін школи вийшли сотні вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі. Неможливо перелічити професії, якими вони оволоділи. Це інженери і лікарі, військові і будівельники, працівники сільського господарства, вчителі, які повернулися працювати в рідні стіни закладу та багато інших. Звичайно, цього дня не забули й про тих, хто став частиною історії школи, але більше ніколи не увійде у її двері. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять учителів, які відійшли у вічність. Словами вдячності згадали і ветеранів праці, які своєю мудрістю та честю слугують прикладом наступним поколінням.

img_9358

Багато із наших чоловіків залишили свої домівки і пішли захищати Україну, її волю, та незалежність. Цей святий обов’язок з гідністю виконували і виконують воїни — колишні випускники нашої школи: Кондратюк В. В., Фоменко М. А., Прокопчук  І. М., Топчій Є. І., Павлов О. О., Гурмаза В. В.

Щирі слова вітань і побажань прозвучали у виступах голови районної ради Мезіної Т.А., депутатів Бердика В.В. та Басанчука О.А., сільського голови Канцелярук Н.В., представників Снігурівського районного методичного кабінету Благодатної З.І. і Клапчук Ю.В., випускників школи, відомих сільгосппідприємців, наших незмінних спонсорів Іванця М.А. та Скорого М.В.

Вітання гостей заходу перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій узяли участь учні та вчителі школи. Звучали щемливі тематичні мелодії, особливо вражало виконання найменших артистів, які захоплювали своєю щирістю та блиском в очах.

Цього дня колектив школи почув на свою адресу не тільки поздоровлення, але й отримав багато корисних подарунків. Учні та вчителі школи вдячні ТОВ СП «Нібулон» в особі Вадатурського О.О. за подарований мультимедійний проектор.

Після урочистої частини свята гості мали нагоду прогулятися коридорами святково прикрашеної школи, подивитися стенди з фотокартками ветеранів, випускників, альбоми  зі світлинами сьогодення учнів, оглянути виставки дитячих робіт.

Повертайтесь до рідної школи,

Повертайтесь в будь-який час.

Вона вас не забуде ніколи,

Двері завжди відкриє для вас.

М.В.Воєводіна, ЗДНВР Новопавлівської ЗОШ

^ Вгору ^