Об’єднані любов’ю

Дата опублікування:
4 жовтня 2017 року.

     З-поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня урочисто відзначається День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять квітами і радують посмішками учнів та вчителів.

     Відбулося таке свято і в Промінському навчально-виховному комплексі. Розпочався день з лінійки, на якій учні 9-го класу привітали вчителів зі святом. Директор закладу Башинська О.І. вручила грамоту відділу освіти Снігурівської РЛА Пугачу М.Л., грамоту районної профспілки — Резніченко С.І., а заступник з навчально–виховної роботи Руденко О.С, вручила грамоти лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків-2017» Башинській О.І. та   Башинському А.В.

     Учні оголосили про День самоврядування та замінили на один день вчителів, провівши за них уроки. До проведення уроків були задіяні і вчителі – ветерани педагогічної праці Дудик Л.М. та  Рудь А.Я.

     Після уроків у святково прикрашеному класі зібрався весь педагогічний колектив, запрошені ветерани педагогічної праці Вац О.А., Дудик Л.М., Степура З.Я., Рудь А.Я., Лях А.М. та учні школи. Для гостей звучали пісні, смішні гуморески, виконувалися запальні танці. Вчителі – ветерани поділилися  спогадами  про своє життєве покликання – навчати і виховувати дітей. На завершення свята присутні виконали пісню «Бажаємо щастя».

     Чудовий настрій і заряд енергії отримали вчителі від сяючих очей учнів, від їх посмішок. Ми впевнені, що цей день запам’ятався  учням і вчителям на все життя!

О.І.Башинська, директор

С.І.Резніченко, педагог-організатор

 

^ Вгору ^