сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

29 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району, початок роботи районних методичних обєднань  о 9.00. Розширена колегія відділу освіти (запрошуються директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи) відбудеться  о 9.30. в актовій залі Снігурівської райдержадміністрації.

                   
Обговорення нових програм для 5-9 класів

Дата опублікування:
16 лютого 2017 року.

Навчальні програми є дороговказом для освітян у їх повсякденній роботі. Саме у них реалізуються як вимоги Державних освітніх стандартів, так і вимоги часу до рівня компетентності учнів як майбутніх членів соціуму. Програми не повинні бути “замороженими” на сучасному рівні розвитку школи, а працювати на випередження, оскільки сучасний світ став дуже динамічним, і той рівень компетентностей, що пропонується до опанування сьогодні, фактично був актуальним вчора.

Без роботи на перспективу, без погляду в завтрашній день наша освіта не зможе підготувати активного члена суспільства, здатного до самореалізації себе та трансформації і розвитку нашої держави. Саме тому вчителі-предметники Калинівського НВК активно долучились до обговорення нових програм для 5-9 класів загальноосвітніх шкіл. Адже важливо розбудити в учительстві інтерес і бажання висловлюватись не тоді, коли уже все буде затверджено, а саме зараз.

                                                 В.Л. Чернишева,

директор Калинівського НВК

^ Вгору ^