Обговорили проекти програм

Дата опублікування:
16 червня 2017 року.

   16 червня на базі Снігурівського БТДЮ проведено засідання круглого столу за участю вчителів  трудового навчання. Головним питанням  стало обговорення проектів навчальних програм для учнів 10-11 класів, розроблених на основі Державного стандарту базової і повної середньої освіти та відповідно до положення «Концепції Нової української школи».

    Міністерством освіти запропоновано 16 програм з предмета «Технологія» для учнів 10-11 класу різного профільного  спрямування досвідчені вчителі обговорили  програми  «Автосправа», «Швейна справа»,  «Деревообробка», «Металообробка», «Технічне проектування», «Агросправа», «Українська народна вишивка», «Основи дизайну», «Кондитерська  справа», «Кулінарія».

   Відповідно до типового навчального плану в структурі 11-річної школи для вивчення трудового навчання (освітня галузь “Технологія”) у 10-11 класах відводиться 6 академічних годин на тиждень, відповідно 210 годин на рік у кожному з класів.

   Загальна кількість навчальних годин інваріантної складової програми, виділених для вивчення курсу, у кожному з класів передбачає поєднання теоретичних частин занять із практичними роботами.

   У процесі вивчення курсів необхідно широко використовувати міжпредметні зв’язки з навчальними предметами: образотворчим мистецтвом, художньою культурою, інформатикою, кресленням, фізикою, математикою, біологією,  хімією, історією, географією та ін.

   Програми доступні для отримання знань, умінь та навичок певної спеціалізації у формуванні конкурентоспроможного випускника в умовах сучасного ринку.

   Підсумком роботи засідання  стало вироблення відповідних  пропозицій, що будуть надіслані  на кафедру  профільного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та сайт МОН України.

 

                                          Л.В.Горностай, методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^