ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МОЯ STEM-ІДЕЯ»

Дата опублікування:
18 жовтня 2018 року.

 17 жовтня 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій та навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування ініційовано та проведено на базі Центральної бібліотеки імені М. Л. Кропивницького обласний фестиваль «Моя STEM-ідея».

   Мета фестивалю: виявлення і всебічна підтримка обдарованих дітей області, залучення учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців інтернатних закладів освіти, закладів позашкільної та дошкільної освіти до експериментально-дослідницької роботи; поширення досвіду та здобутків у галузі SТЕМ-освіти та реалізації Концепції «Нова українська школа».

   У кожній із секцій (1 секція – «Мої перші кроки у SТЕМ-освіті»; 2 секція – «SТЕМ-лабораторія власними руками»; 3 секція – «Розумні пристрої»; 4 секція – «Робототехніка») проходило представлення власних конкурсних виробів у вигляді їх презентації та в майстер-класах.

   Особливий інтерес у присутніх викликали розповіді вчителів-практиків, тренерів команд-учасниць усеукраїнських змагань із робототехніки Чолака Сергія Івановича, учителя фізики Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.

   Відвідувачів виставки вразили роботи, виготовлені учнями Снігурівської опорної школи, обізнаних у можливостях навчальної платформи «Arduino», що підтверджується представленими ними власними виробами на його основі.

Галушка О.О., ЗДНВР

Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

      

^ Вгору ^