Обов‘язковий предмет ЗНО-2018 складено

Дата опублікування:
25 Травня 2018 року.

24 травня 2018 року на усіх пунктах тестування України відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Дане тестування є обов‘язковим не лише для випускників шкіл, а й для студентів ІІ курсів коледжів і технікумів.

У Снігурівському районі з головного предмета тестування діяли два пункти – на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Координували проведення ЗНО уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти Таранова О.В. та Шуляр В.І., які були на постійному зв‘язку з Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти.

На вищевказані пункти тестування були розподілені зареєстровані випускники закладів загальної середньої освіти, слухачі й студенти вищих навчальних та професійно-технічних закладів Снігурівського і Березнегуватського районів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

На пункті проведення ЗНО у ЗОШ №3 зареєстровано 180 осіб, у ЗОШ №4 – 270. У незалежному тестуванні не взяли участі лише дванадцятеро, що є високим показником явки й виваженого рішення абітурієнтів пройти незалежне оцінювання для подальшого навчання у ВНЗ. Відповідно до змісту тестування його учасники мали за 180 хвилин виконати 58 завдань з української мови і літератури.

За проведення зовнішнього оцінювання відповідали: Богданова Г.О., відповідальна особа в окрузі, Голдун Ю.В., Бунчук С.А., відповідальні за пункти тестування, та їх помічники Берест Л.В. і Захарова Н.О. Безпосереднім проведенням незалежного тестування опікувалися 70 залучених працівників ЗЗСО м. Снігурівка – старші інструктори, інструктори та чергові. Медичну допомогу за потреби надавали лікарі Снігурівського РЦ ПМСД Желнарський Д.О. та Федько Л.В. Дотримання правил проведення ЗНО відстежували громадські спостерігачі Галик Ю.О., Калініна Н.В., Ключищев В.М., Ружина М.В., Чередник І.І., Черниш С.І.

Усі причетні до зовнішнього незалежного оцінювання особи сумлінно виконували свої функціональні обов‘язки.

Наступне ЗНО у Снігурівському окрузі проходитиме 04 червня з біології на базі Снігурівської ЗОШ №3 та 06 червня з історії України – на базі Снігурівської ЗОШ №4.

^ Вгору ^