Очі бояться, а руки роблять

Дата опублікування:
18 січня 2017 року.

Є народна мудрість чи то прислів’я: «Очі бояться, а руки роблять». Бувають  справи, які, здається, ти не зможеш виконати, не впораєшся, але вибору немає, за тебе ніхто не зробить. Щось на зразок цього і у нас, в Олександрівській школі вийшло.

Кінець робочого дня і тижня, а нам завезли 10 тонн відсіву для стяжки підлоги під плитку. Залишити під відкритим небом на морозі – не можна, підняти відсів на другий поверх жінкам-прибиральницям – не під силу. Що робити? Я як директор в розпачі. Звернулася за допомогою до класних керівників, які запросили батьків та старшокласників.

   

«Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає «поміж рядків» її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу». Саме такі рядки В.О.Сухомлинського хотілось би присвятити нашим помічникам, людям, які відклавши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу Олександрівській школі.

Не залишилися осторонь працівники закладу Яцків В.А., Салига Н.В., Ярова Г.Н., Кабак В.Д., Волкова С.М., Шпак Т.В., Костюченко О.В., Хмельницький В.Л., Хмельницький М.В., Завгородній О.Г., Завадський В.С., Резніченко С.М., Стасишина Л.Й., Хмельницька Т.В. на чолі з директором Завгородньою Р.В.

Невдовзі підтягнулися на допомогу небайдужі учні, батьки та громадськість: Клименко А., Канюка В., Шпак О., Повод А., Горний Д., Шемонаєв В., Родчин І., Дрозд В., Житяйкін О., Андрієвський С., Лявдін О., Родчин С., Вірко П., Нєдосєко С.

З настроєм і натхненням, дружно,  із сміхом і жартами  працювали діти та дорослі. Збігав час – меншала куча. І все не так страшно, як здавалося очам спочатку: всі 10 тонн відсіву занесено в на другий поверх школи.

Наступного дня знову проблема: не вистачило 0,5 тонни відсіву. І знову світ не без добрих людей: випускник школи Рожок Євген передав школі відсів як спонсорську допомогу. Зроблено стяжку на 130 квадратних метрах підлоги. Коли завершимо всю роботу, буде гарно!

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть.

На світі є три корони, — писала Марія Матіос, — корона Тори, корона священного служіння і корона Царства. А ось над цими добрими людьми – корона доброго імені, котру носити найважче. Тож нехай над вами, шановні і поважні люди, завжди височіє четверта корона – корона ДОБРОГО ІМЕНІ.

Я висловлюю найтепліші слова подяки всім добрим людям.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем школи і розуміння важливості вирішення шкільних проблем. Дякую і висловлюю надію, що ще не раз допоможете нам у шкільних справах.

 Від усього серця бажаю Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

 Завгородня Р.В.,

директор Олександрівської ЗЩО І-ІІІ ступенів

^ Вгору ^