Олімпійський день у школі

Дата опублікування:
26 Травня 2017 року.

      25 травня у Снігурівській ЗОШ I-IIIст. №3 проведено Олімпійський день. Мета заходу навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування у них навичок і культури здорового способу життя, а також залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом.

    Учні початкових класів познайомилися з історією  започаткування Олімпійських ігор,  довідалися, як саме вони проходили у Стародавній Греції. Класоводи 1-А класу (Бекеш Л.В.), 1-Б класу (Воскобойнікова Т.В.) та 3 класу (Савчук С.В.)  разом з дітьми змагалися в естафеті «Веселі старти».

     На спортивному майданчику під керівництвом учителя фізичної культури Левченка С.В. відбулися змагання для учнів 5-7 класів: біг на дистанцію 60м, біг на витривалість, підтягування та віджимання, вправи на гнучкість та спритність, стрибки у довжину з місця.

     У кожному класі  класоводи та класні керівники разом з кращими спортсменами  школи провели олімпійські уроки.

     Закінчилися змагання  лінійкою, на якій підведено підсумки  Олімпійського дня у школі та нагороджено переможців.

    «Найспритнішими» визнано учнів 1-Б класу (класовод Воскобойнікова Т.В.) та учнів 5-Б класу (класний керівник Семидєтова С.П.), «Найсильнішими» – учнів 1-А класу (класовод Бекеш Л.В.) та учнів 6-А класу (класний керівник Кореновська С.В.), «Найвитривалішими» виявилися учні 3класу (класовод Савчук С.В.) та 7-Б класу (класний керівник Гавриляк Н.М.).

  Учитель початкових класів Воскобойнікова Т.В.

^ Вгору ^