Палітра конкурсів ІТ

Дата опублікування:
18 лютого 2019 року.

   Вже другий рік поспіль вихованці гуртка «Основи інформаційних технологій» Снігурівського БТДЮ є активними учасниками Глобальної ініціативи HourofCode. Ця подія відбувається щороку під час міжнародного тижня інформатики та триває рівно одну годину. На ній діти вивчають основи програмування у вигляді завдань-ігор, після завершення яких отримують сертифікати про успішне проходження.

   В Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас-2018» цього року взяло участь 22 гуртківці. Вже відомі результати: сертифікати з відмінним результатом отримають 18 дітей, а з добрим – 4 дитини.

   Участь у Всеукраїнському проекті CodeClubUAдала змогу вихованцям навчитися основам програмування, на основі вже створених проектів розробити свої авторські та отримати сертифікати за успішне завершення даного курсу.

   Ще одним дистанційним курсом «Основи програмування» від програми BrainBasketFoundation та TechnologyNationKids скористалось 9 гуртківців. Вони удосконалили свої знання та навики з програмування в середовищі Scratch 2.0, виконавши 10 розробленихпроектів. Учасникитежотрималисертифікати про успішнепроходженняданогонавчального курсу.

Грибок І. О.

керівник гуртка

«Основи інформаційних технологій»

^ Вгору ^