Пам’яті Бабиного Яру

Дата опублікування:
4 листопада 2016 року.

Українська та світова спільнота у вересні  відзначає 75-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.

sam_1132 sam_1137

Для учнівської та вчительської громади Калинівського НВК  річниця трагедії Бабиного Яру стала нагодою не тільки згадати жертв війни та Голокосту, а й вшанувати героїв опору нацизму. У закладі проведено ряд виховних годин, присвячених цій болючій темі. Старшокласники переглянули документальні  хроніки, що допомагають виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами.

sam_1147

На території с.Калинівки є трагічне місце, де 18 вересня 1941 року німці розстріляли 540 мирних жителів єврейської національності нашого села, а також мешканців Молдавії, яких етапом вели з початку війни.  Після війни на цьому місці рідні встановили пам’ятний знак. Учні школи доглядають за цим знаком, біля нього проводять виховні години.

Пройдуть роки, але ніколи не забудуться криваві злочини нацистського  „нового порядку“ — страхіття гітлерівських концтаборів, масових розстрілів, душогубок, убивств.

Мікуляк Н.В.,

 ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^