Пам’ятай же ти їх, українська земля

Дата опублікування:
20 вересня 2019 року.

    Сьогодні, 20 вересня 2019 року, учні, вчителі, представники адміністрації Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 разом з міською радою, жителями міста взяли участь в  урочистих заходах з нагоди Дня партизанської слави України. Мітинг біля пам’ятника на місці поховання підпільників  підготували та провели учні 9-Б, 11класів (Полупан Валерія, Моісеєва Ольга, Лихожон Анна, Ханейчук Максим, Кісельов Максим) при підтримці вчителя історії  Наталії Гавриляк і заступника директора з виховної роботи Оксани Шпак.

     День партизанської слави України відзначається в нашій державі 22 вересня. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху. Це свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над  ворогом.

     Представники молодого покоління разом з іншими снігурівчанами поклали квіти до пам’ятника загиблим підпільникам і партизанам, вклонилися і віддали шану всім борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистів. З відчуттям вдячності та любові віддали данину поваги загиблим  визволителям України.

     Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти  нацистських окупантів, справжнім другим фронтом на допомогу армії. Героїчний подвиг українських підпільників і партизанів у Другій світовій війні назавжди залишиться в народній пам’яті.

    Історично склалося, що Дню партизанської слави передує Міжнародний день миру. «Хочемо миру — хай буде мир!» — закликають  юні учасники мітингу.

   Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

          Слава вічна і світла пам’ять визволителям України!

  

  О.Шпак, ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

^ Вгору ^