Парад українських паняночок

Дата опублікування:
28 серпня 2017 року.

     День Незалежності України – це данина поваги борцям за свободу і становлення прекрасної держави у світі – України. В цей день по всій країні відбуваються урочистості, концерти і салюти.

     Вже стало традицією у Калинівському НВК зустрічати державне свято по-особливому. Зранку подвір’я школи розквітає вишуканими барвами вишитих сорочок, стрічок, квітів, лунає музика — розпочинається парад українських паняночок.

     Україночки щиро вітають гостей зі святом і наголошують, що творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного становлення. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

   Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.

     У різноманітних конкурсах учасниці параду продемонстрували найкращі риси українок: працьовитість, щирість, любов до своєї землі, української пісні, мови. А ще панночки мірялись, у кого найдовша коса, змагалися у вмінні складати гарбузи.

    На завершення діти побажали, щоб серця кожного наповнилися гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця стала надійною запорукою щасливого майбутнього! Хай мир, спокій, щастя, любов та добробут панують у кожному домі!

Н.В. Мікуляк, ЗДВР Калиновського НВК

 

 

^ Вгору ^