сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Педагогічна рада у ЗДО № 3

Дата опублікування:
12 червня 2018 року.

   Одним із найважливіших завдань морально-патріотичного виховання педагогів Снігурівського ЗДО №3 є прищеплення дітям любові до Батьківщини, тобто виховання патріотизму.  Відповідно до річного плану роботи закладу наприкінці травня  проведено педагогічну раду «Патріотичне виховання: як зробити дієвим?».

   Завідувач ЗДО Терещук О.В.  підвела підсумки навчального року, оголосила результати участі у виставці «Великодня казка в садочку «Ромашка»-2018» й представила для затвердження проект плану на літіній оздоровчий період.

   Вихователь середньої групи Ігнатченко Н.В. виступила з  презентацією досвіду роботи «Умови формування основ патріотизму у дошкільників», де розкрила питання актуальності і завдань патріотичного виховання у дитячому садку.  Вихователі Тімуш  І.І., Бєлогубова С.В., Кісліченко Н.М., Александрова Н.В. виступили з власними  звітами, щодо впровадження  нововведень в освітньо-виховний процес ЗДО.

   Вихователь-методист Бондаренко К.Р.  провела для педагогів гру-тренінг з патріотичного виховання «Збудуймо країну разом!», у ході якої вони мали можливість переглянути відеоролик «Легенда про Україну»; виконати вправи «Виховання патріотів», «Допитливий»; «Заморочки із бочки», пограти в гру «Пісня в малюнку» й «Вгадай мелодію»; сплести з квітів вінок-патріот.

   Наприкінці заходу учасники педради пергелянули відеофільм з життя дитячого садка, де мали змогу побачити себе й отримати пам¢ятки «Правила українського виховання».

   Участь у педагогічній раді надала  педагогам бажання й наснаги засівати зерна любові до Батьківщини у дитячих серцях, плекати гідних патріотів України.

К.Р.Бондаренко, вихователь-методист ДНЗ № 3 м.Снігурівка

^ Вгору ^