ПЕДАГОГІЧНА РАДА В ЗДО № 3

Дата опублікування:
9 грудня 2019 року.

     Друга педагогічна рада, що відбулась у закладі дошкільної освіти № 3 в листопаді місяці, була присвячена темі STREAM-освіти в Україні. 

     Ми живемо у високо технологічному суспільстві, в якому дуже велике значення мають техніка та технології. Нині техніка полегшує наше життя, а культура користування технікою поступово стає важливою складовою загальної культури людини.                                 

     Педагогічну раду було проведено в форматі конференції з мультимедійною презентацією, яку підготувала вихователь-методист Бондаренко К.Р. Вихователі мали можливість прийняти участь у запропонованому інтерактиві, висловити власні думки з приводу альтернативної програми «STRIM-освіта або стежинки у Всесвіт», обмінятися досвідом інтеграції різних видів діяльності в освітньому процесі. Присутні отримали слушні поради щодо реалізації STREAM – освіти у дошкільному закладі, були учасниками майстер – класу по впровадженню дослідницької діяльності в роботі з дітьми, який провела вихователь Ігнатченко Наталія Василівна. Також вихователь Бей Наталія Іванівна з власного досвіду роботи продемонструвала «розумні» підручники, які застосовує на заняттях для розвитку творчих здібностей, винахідливості, уяви, індивідуальності та фантазії у малюків.                                                        

     Отже, змалку слід навчати дітей безпечно користуватися технікою, допомогти оволодіти основами інженерних знань, розвивати культуру інженерного мислення, спонукати до винахідництва та досліджень.                                   

К.БОНДАРЕНКО

вихователь- методист

ЗДО № 3 м.Снігурівка

^ Вгору ^