сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 н.р.

Дата опублікування:
26 лютого 2018 року.

Біологія 

І місце – Воткаленко Володимир, учень 8 класу Василівської ЗОШ І-ІІ ст. (Александрова І.Г.)

І місце – Зубач Крістіна, учениця 9 класу Снігурівської ЗОШ №4 Снігурівської районної ради (Шевчук Г.І.)

ІІ місце – Козак Євген, учень 11 класу Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 (Заєць І.О.)

ІІІ місце – Курінна Катерина, учениця 10 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Снігурівської районної ради (Шевчук Г.І.)

Українська мова і література

ІІІ місце – Кириченко Софія, учениця 8 класу Снігурівської ЗОШ №4 Снігурівської районної ради (Садовська О.Р.)

ІІІ місце Коротка Кароліна, учениця 11 класу Снігурівської ЗОШ №4 Снігурівської районної ради (Діброва Л.І.)

Математика

ІІІ місце Мансурханов Віталій, учень 7 класу Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 Снігурівської районної ради (Марквас С.О.)

ІІІ місце Устичук Марія, учениця 8 класу Центральної ЗОШ І–ІІІ ст. Снігурівської районної ради (Труш Г.А.)

ІІІ місце Стець Артем, учень 9 класу Промінського НВК Снігурівської районної ради (Башинська О.І.)

Англійська мова

 ІІІ місце – Кухтєй Микола, учень 10 класу Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради (Душкіна О.М.)

Трудове навчання

ІІІ  місце – Олійник Андрій, учень 8 класу Червонодолинської ЗОШ І–ІІІ  ст. Снігурівської районної ради (Ткачов В.М.)

ІІІ  місце – Ніженець Ігор, учень 11 класу Червонодолинської ЗОШ І–ІІІ ст. Снігурівської районної ради (Ткачов В.М.)

Географія

ІІ місце – Бондюченко Ольга, учениця 8 класу Cнігурівської районної гімназії Снігурівської районної ради (Юзва Т.М.)

ІІІ місце – Великий Владислав, учень 10 класу Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Снігурівської районної ради (Уткін І.І.)

Німецька мова

ІІІ місце – Кухтєй Микола, учень 10 класу Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради (Кретович В.В.)

Економіка

 ІІІ місце – Абдуллаєва Юлія, учениця 9 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Снігурівської районної ради (Галушко О.О.)

Зарубіжна література

 ІІ місце – Малежик Олександра, учениця 9 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка Снігурівської районної ради (Паво Н.В.)

 17 переможців  (І — 2, ІІ – 3, ІІІ – 12)

 

 

 

 

 

^ Вгору ^