Перший дзвоник у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Дата опублікування:
4 вересня 2017 року.

     Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Для святкування Дня знань на  подвір’ї збирається уся шкільна громада. Лунає музика, звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями. Незабаром прозвучать позивні, що проголосять початок свята. Як і завжди, майданчик біля входу до приміщення навчального закладу заполонили святково вбрані дітки з різнобарвними букетами, усміхнені вчителі та батьки.

  «Сьогодні школа радо відчиняє двері для 510 учнів. Із них вперше за парти сядуть 60 першокласників, для яких сьогоднішній день особливий і пам’ятний, адже вони сьогодні зроблять перший крок на шляху до духовності та життєвої мудрості», – із такими словами звернувся до присутніх директор Титаренко Д.В. З нагоди свята очільник закладу подякував депутатам обласної ради Кормишкіну Ю. та Донченко О. за виділені кошти на придбання 30 парт для першокласників.

   Дітей та вчителів привітали ветеран війни Шевцов О. І. і старший механік ПСП Агрофірми» Роднічок» Кузьма Ю.М., який подарував першачкам навчальне приладдя. Від ТОВ СП «Нібулон» школа отримала комплект м’ячів.

   До першокласників звернулися їх наставники – класоводи Дзюра К.М. та Куцовська Н.С.

   Насамкінець лінійки традиційно прозвучав дзвоник, що запросив учнів на перший урок.

Титаренко О.А.,

ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

 

^ Вгору ^