Перший рубіж пройдено

Дата опублікування:
26 березня 2018 року.

    Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності школи. Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу.

   26 березня 2018 року завершила свою роботу атестаційна комісія Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.У 2017/2018н.р. атестацію пройшли  Завадська С.О., вчитель початкових класів, Завадський В.С., вчитель початкових класів, Лявдіна С.М., вчитель української мови і літератури.

 Атестація професійної діяльності педагогічного працівника – це завжди хвилююча подія. Хвилюється педагог, хвилюються члени шкільної атестаційної комісії. Кожен чекає позитивного рішення. Адже атестація для вчителя – це перевірка особистого творчого зростання.

  Дружня атмосфера, підтримка колег сприяли плідній роботі членів атестаційної комісії та педагогів, що атестувались. Для Лявдіної С.М. ця атестація була першою і вона завершилась. Світлані Миколаївні присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Для вчителів початкових класів Завадської С.О. та Завадського В.С. – це лише перший рубіж. Тож побажаємо їм наснаги, припливу весняної енергії та успішної атестації на ІІ рівні.

  Таким чином, атестація вчителів – важлива складова частина підвищення педагогічної кваліфікації, яка позитивно впливає на якість і результативність освітнього процесу і забезпечує здійснення інформаційних підходів до діяльності вчителя. Вона, безумовно, активізує професійну діяльність учителів, посилює у них мотивацію якісної роботи, підвищує персональну відповідність за результатами навчання і виховання.

Адже в кому покликання серця відчутне,

Усвідомлює навіть в теперішній час,

Що на терені школи зростає майбутнє,

А майбутнє сьогодні залежить від вас.

 

Заступник директора з НВР Стасишина Л.Й.

^ Вгору ^