Петрова Тетяна Миколаївна, вчитель-методист

Дата опублікування:
21 березня 2017 року.

ПІБ – Петрова Тетяна Миколаївна

Навчальний заклад – Снігурівська районна гімназія імені Т.Г.Шевченка Снігурівської районної ради Миколаївської області

Освіта – Миколаївський державний педагогічний інститут, 1990 рік, вчитель математики і фізики

Посада —  вчитель математики

Категорія, педагогічне звання — вища, «вчитель-методист»

Педагогічний стаж — 26 років

Тема досвіду – «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках математики засобами інноваційних технологій»

             Висока педагогічна майстерність, знання основ дитячої психології, багатий досвід роботи сприяють тому, що уроки Тетяни Миколаївни завжди цікаві і результативні. В основу якісного викладання математики педагог покладає формування особистості з  гнучким розумом, розвиненими потребами до подальшого пізнання та самостійних дій. ЇЇ уроки відрізняються творчим підходом, чіткістю побудови, логічністю завершення кожного етапу.

           Учитель створює умови для розвитку математичних здібностей та природних задатків учнів шляхом застосування рівневої диференціації та компетентністного підходу  до викладання математики. Розвиток творчого, логічного мислення учнів на уроках математики забезпечується обґрунтованим поєднанням традиційних і новітніх  технологій навчання, ефективного підбору змісту навчального матеріалу, широкого використання проблемної ситуації, створенням емоційно-доброзичливої  атмосфери. Учитель охоче використовує проектну, інформаційно-комунікаційну, розвитку критичного мислення та інші особистісно зорієнтовані інноваційні технології.

          Тетяна Миколаївна володіє прийомами формування продуктивної творчої праці, навчає своїх вихованців умінням організовувати самостійну пізнавальну діяльність, розвиває мотивацію до самонавчання, вчить здійснювати самоконтроль, самооцінку, самоаналіз, розвиває навички роботи з різноманітними джерелами інформації, допомагає за потреби у складанні власних самоосвітніх проектів.

     Робота з обдарованими і здібними учнями посідає особливе місце в педагогічній діяльності вчителя. Вихованці  педагога  — переможці ІІ  етапу  Всеукраїнських  олімпіад  з математики, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», «Мультитест». Необхідно відзначити наполегливу роботу фахівця щодо технічного оснащення  кабінету математики.

       Петрова Т.М. постійно працює над підвищенням професійної та методичної майстерності, бере  активну  участь  у фахових конкурсах. Вона є дипломантом  Всеукраїнського конкурсу-захисту педагогічних інноваційних технологій, переможцем районного конкурсу «Мій кращий урок», обласного конкурсу на кращу розробку уроку з використанням програмного педагогічного засобу. Постійно ділиться досвідом на методичному порталі видавництва «Шкільний світ», про що свідчать сертифікати.

^ Вгору ^