Під знаком Купідона

Дата опублікування:
15 лютого 2018 року.

   Усе починається з любові. Її всепоглинаючі промені дарують нам тепло і щиру радість, бажання кохати і бути коханими, робити приємні сюрпризи і незвичайні подарунки, тому 14 лютого в актовій залі Калинівського НВК бібліотекарем Блащук І.В. та педагогом – організатором Захарченко Т.В. проведена конкурсна розважальна програма «Під знаком Купідона».

  Захід складався з ряду цікавих і творчих конкурсів між юнаками та дівчатами. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

  У закладі цілий тиждень традиційно працювала «пошта Святого Валентина». Учні, вчителі, працівники школи мали можливість вкласти до скриньки побажання любові, приємних вражень для своїх друзів і вчителів. А 14 лютого сам Святий Валентин дарував ці послання адресатам та вітав всіх зі святом закоханих. Приємним сюрпризом для кожного учасника і глядача став подарунок від Святого Валентина –поцілунок – валентинка.

  Такі заходи допомагають учням формувати стосунки у колективі, один з одним, вчать любити і бути коханими.

Блащук І.В., бібліотекар Калиновського НВК

 

^ Вгору ^