Підготовка до проведення Тижня безпеки дитини в ДНЗ Снігурівського району

Дата опублікування:
26 квітня 2017 року.

     26.04.2017 року у ДНЗ №7 м.Снігурівка – базовому з цивільного захисту дошкільному навчальному закладі – відбулось інструктивно-методичне заняття з питань організації Тижня безпеки дитини за участю викладача Навчально-методичного центру з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області  Кадимського В.Л.

      Заняття організовано відділом освіти райдержадміністрації для завідувачів ДНЗ та заступників директорів з навчально-виховної роботи НВК.

      Викладач Навчально-методичного центру з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Кадимський В.Л., супроводжуючи свій виступ презентаційними фото- та відеоматеріалами, надав ряд рекомендацій із вдосконалення організації і ведення цивільного захисту в структурних підрозділах функціональної підсистеми «Навчання дітей дошкільного віку, учнів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності)» єдиної державної системи цивільного захисту; підготовки особового складу формувань цивільного захисту до захисту та дій в надзвичайних ситуаціях у відповідності до функціонального призначення; відпрацювання у працівників, вихованців навичок захисту від небезпечних наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, небезпечних хімічних  речовин.

      Лєвшова О.В., завідувач ДНЗ №7 м.Снігурівка, поділилась з присутніми практичним досвідом з підготовки та проведення Тижня безпеки дитини в дитсадку, зазначивши, що від набуття дітьми навичок безпечної поведінки у навчальних закладах, в першу чергу, залежить і безпека дітей у побуті, їх поведінка у дорослому житті.

      Дошкільним навчальним закладом №7 (вихователь Огородник Н.Л.) представлено до перегляду інтегроване заняття у старшій групі «Школа екстрених ситуацій», де діти відпрацьовували свої набуті знання з безпечної поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій.

     Присутні на занятті педагоги ДНЗ району отримали методичні рекомендації щодо проведення Тижня безпеки дитини від методиста районного методичного кабінету Татаренко О.А.

      Висловлюємо подяку завідувачу ДНЗ № 7 м. Снігурівка Лєвшовій О.В. за належне методичне проведення заходу та гостинний прийом учасників.

 

Відділ освіти райдержадміністрації

^ Вгору ^