Підсумки зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкове навчання»

Дата опублікування:
22 Листопада 2019 року.

               Двадцятого листопада 2019 року на Снігурівщині завершився другий етап першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

          Цьогорічний конкурс проводиться у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія»,  що визначено наказом Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798.

         Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 31.10.2019р. № 569 “Про визначення територіальних зон проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»” на Снігурівщині відбувся перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта». Упродовж двох днів конкурсанти взяли участь у випробуваннях «Тестування з фахової майстерності», «Урок», «Методичний експромт», «Проєкт», «Практична робота», де продемонстрували власну професійну майстерність та обізнаність, володіння науковою термінологією, інноваційними методами та прийоми викладання предметів у початковій школі, знаннями сучасних досягнень у педагогіці, поділилися педагогічними новаціями та творчими надбаннями.

          За результатами конкурсних випробувань членами журі визначено кандидата для участі у другому (обласному) турі у зазначеній номінації – Наталію КУЦОВСЬКУ, вчителя початкових класів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Дипломантом першого туру визнано вчителя початкових класів Кобзарцівської філії І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Анну ЧЕРНЯГОВУ.

         Побажаємо їм подальшого професійного зростання, творчих здобутків, міцного здоров’я, сили та наснаги. А Куцовській Н. заявити про себе як креативну, фахово компетентну, творчу особистість, й обов’язково переможної участі у фаховому конкурсі.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до проведення конкурсу!

 

Наталія БЄЛЄЙ, методист РМК

   

^ Вгору ^