Підсумкова нарада

Дата опублікування:
18 червня 2018 року.

Відповідно до плану роботи Снігурівського РМК 15 червня 2018 року проведено підсумкову нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти району.

Завідувач райметодкабінету Богданова Г.О. підвела підсумки методичної роботи з педагогічними працівниками освітніх закладів за 2017-2018 навчальний рік, відзначивши важливу роль методичної служби в освітньому процесі Нової української школи.

Про якісну підготовку освітян району до 2018-2019 навчального року у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» інформували профільні методисти.

Особлива увага була акцентована на роботу вчителів, які працюватимуть з майбутніми першокласниками на засадах Нової української школи.

Методист РМК Клапчук Ю.В. окреслила практичні кроки щодо інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище, зазначивши, що у 2018/2019 навчальному році у приміщенні міської ЗОШ №3 почне функціонувати Інклюзивно-ресурсний центр Снігурівської районної ради.

Про забезпечення підручниками учнів 1, 5, 10 класів доповіла методист Горностай Л.В.

Завідувач РМК та профільні методисти детально висвітлили підготовку до серпневої конференції працівників освіти району. Завучі закладів загальної середньої освіти отримали конкретні методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році.

Г.Богданова, завідувач РМК

 

 

^ Вгору ^