Підсумкова нарада

Дата опублікування:
16 червня 2017 року.

   Відповідно до плану роботи 16 червня 2017 року під головуванням завідувача Снігурівського РМК Богданової Г.О. проведена підсумкова нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району.

         Перед завучами виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Мендус Л.І., яка зазначила, що пріоритетним завданням педагогічних працівників району залишається забезпечення якісної освіти. З цією метою необхідна перебудова свідомої орієнтації вчителів щодо реалізації Концепції «Нова українська школа» та формування ключових компетентностей учнів. Значну роль у виконанні зазначених завдань відіграє рівень управлінської діяльності, що потребує удосконалення у новому навчальному році.

         Завідувач Снігурівського РМК детально проаналізувала стан виконання навчальних програм у ЗНЗ району і визначила провідні завдання щодо покращення рівня навченості школярів та учнівської молоді. Виступаюча  підвела підсумки методичної роботи освітян району за 2016/2017 н.р., результатом якої є значні вчительські та учнівські досягнення. Особлива увага була приділена рівню підготовки до ДПА та ЗНО. Богданова Г.О. назвала переможців районного огляду-конкурсу навчальних кабінетів географії, зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, основ здоров‘я, екології та початкових класів. Очільник РМК відзначила роботу шкіл, що протягом року працювали з питань краєзнавчої роботи, музейної справи, військово-патріотичного виховання, спортивно-оздоровчого напрямку та управлінської діяльності.

         Методист РМК Бєлєй Н.І. підвела підсумки атестації педагогічних працівників у 2017 році, вказавши на типові недоліки при оформленні ділової документації.

         Підсумком роботи наради стало окреслення завдань щодо удосконалення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^