Підтримаємо школи Снігурівського району у конкурсі відеоробіт «Моя школа»

Дата опублікування:
4 Травня 2018 року.

    За сприяння народного депутата України Андрія Вадатурського проводиться конкурс відеоробіт «Моя школа» серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів Снігурівського району.

    У конкурсних роботах учні закладів загальної середньої освіти презентують свій заклад: освітній процес, досягнення школи, найкращі моменти шкільного життя, своїх педагогів і наставників. Відповідно до умов конкурсу свої найкращі ідеї діти демонструють протягом 3 хвилин.

   Для того, щоб віддати свій голос за уподобану роботу в онлайн голосуванні, Вам необхідно до 10.05.2018р. зайти на сторінку у Фейсбуці Комп’ютерної Академії Шаг Николаев: https://www.facebook.com/nikolaev.itstep.org/posts/1591515940966875 та проголосувати за неї.

   Також можна підтримати уподобану відеоработу «Моя школа» в змаганнях за приз глядацьких симпатій підписом у листівці освітнього закладу.

  Переможці будуть визначені 18.05.2018 року. Офіційна Церемонія нагородження відбудеться наприкінці травня. За перше місце у Конкурсі передбачається фотоапарат, за друге – планшет, за третє – принтер. Приз у категорії «Гран-прі» – квадрокоптер.

Школи Снігурівського району – учасники конкурсу:

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Снігурівська районна гімназія імені Т.Г.Шевченка

Баратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кобзарцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Червонодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Садова ЗОШ І-ІІІ ступенів

Калинівський НВК

Павлівський НВК

Юріївський НВК

 

 

                                                         Шиян О.В., методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^