Писанка – неповторне багатство нашого народу

Дата опублікування:
6 квітня 2018 року.

  Писанки протягом століть прикрашали помешкання українців. Писанкарство – це унікальне українське культове мистецтво, пов’язане водночас із вірою, і з міфологією, і з обрядами… Традиційно напередодні Великодніх свят у нашій школі діти та дорослі творчо працюють над створенням писанкового дивосвіту.

   В переддень свята в школі відбувся конкурс великодніх композицій «А вже недалечко великоднє яєчко». Основна мета конкурсу – прилучення дітей до відродження і збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок і великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва. Також це надає прекрасну можливість для розвитку творчих здібностей і обдарувань учнів, для виховання духовно багатої особистості.

    Педагог-організатор Прокопенко Л.В. за допомогою яскравого мультимедійного супроводу для учнів представила цікаву розповідь-презентацію про Великдень та про українську писанку «Писанка – неповторне багатство нашого народу». Дана подорож у світ писанкарства поглибила знання школярів про історію розвитку даного мистецтва, про обряди та звичаї, пов’язані з писанками. На конкурс кожен клас підготував велике різноманіття яскравих писанок, що виконані як традиційними, так і нетрадиційними техніками.

   Безперечно, виставка сподобалася усім, адже її експонати відзначаються високою майстерністю виконання, оригінальністю та креативністю.

                                                              Педагог-організатор Центральної

                                                              ЗОШ І-ІІІ ступенів  Прокопенко Л.В.

^ Вгору ^