Пішов із життя Назаров Василь Авксентійович

Дата опублікування:
5 Липня 2017 року.

    5 липня 2017 року згасла життєва зірка чудової людини Назарова Василя Авксентійовича. Він пішов із життя на 92 році, залишивши по собі добру  згадку в серцях багатьох людей.

    Доля покійного – це типова доля «радянської» людини в хорошому розумінні цього слова. Бідне довоєнне дитинство в родині працівників колгоспу, де зростало п’ятеро дітей. З березня 1944 року, коли Василю Авксентійовичу ще не виповнилося 18 року, – пекло Великої Вітчизняної війни.  І ні десь у тилу, а на полі бою в якості артилерійського розвідника. Після закінчення війни, протягом семи років, – військова служба у м. Кусари (республіка Азербайджан). У 50-х роках ХХ століття Назаров В.А. навчається на стаціонарі в партійній школі м. Одеса та заочно в Одеському національному університеті. Далі була партійна робота на посаді інструктора Врадіївського та Снігурівського райкому партії, а також  у колгоспі ім. В.І. Леніна  Снігурівського району (згодом – радгосп «Рассвет»).

    З 1960 року розпочинається найвагоміший етап життя Василя Авксентійовича: педагогічна праця на посаді вчителя історії та директора ЗОШ №2 м. Снігурівка, а після виходу на пенсію – на посаді викладача історії Снігурівського ПТУ-34. Назаров В.А. «поставив на крило» не лише сотні своїх  випускників, він був наставником для багатьох педагогів нашого району.

    Василь Авксентійович нагороджений багатьма орденами та медалями. Найдорожчі з них – медалі «За взяття Будапешта» та «За бойові заслуги». Він мав активну життєву позицію: був головою Ради ветеранів, спільно з ветеранами Великої Вітчизняної війни проводив серйозну роботу з патріотичного виховання підростаючого покоління.

    Спогади про Василя Авксентійовича на довгі роки залишаться в серцях його колег-учителів, друзів, рідних, випускників ЗОШ №2 та багатьох мешканців м. Снігурівки та Снігурівського району. Пам’ять про нього завжди буде оповита доброю згадкою.

    Усі, хто знав Назарова Василя Авксентійовича, пам’яніть його щирою молитвою та добрим словом. Хай його душа спочиває з миром.

 

 

 

^ Вгору ^