Пісня закоханого серця

Дата опублікування:
16 лютого 2017 року.

Уже стало традиційним 14 лютого відзначати в Україні День святого Валентина. Відомо, що це свято прийшло до нас із Англії й Америки, де святого Валентина шанують найбільше. Він вважається захисником молоді та помічником закоханих. У цей день у Баратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було цікаво й весело, всі дарували одне одному сувеніри у вигляді сердечок – «валентинки». Школярі мали можливість показати свою креативність у конкурсі святкових газет «Знову прийшов Валентинів день». А ось старшокласники разом із класними керівниками запросили шанувальників поетичного слова   перегорнути сторінки літературного альманаху «Пісня закоханого серця».

Змінюються часи і влада, життя й світогляд людей, але незмінними залишаються духовні цінності, чи не найважливішою з яких є любов. Гортаючи таємничі сторінки життя українських поетів Лесі Українки, Івана Франка, Олени Теліги, читаючи твори талановитих митців, учні переконалися: почуття любові віддавна й до сьогодні постає надзвичайно благородним – піднесеним і ніжним, шляхетним і пристрасним, щасливим і невзаємним…

Тож давайте частіше говорити «люблю» всім, кому хочеться, дарувати щиру усмішку кожному, з ким зустрічаємося, бажати одне одному любові не лише у святковий день, а й на все життя!

С.Проценко,

ЗДВР Баратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

^ Вгору ^