сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

План роботи РМК на березень — 2016

Дата опублікування:
1 березня 2016 року.

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету на березень 2016 року

 

ЗМІСТ     ЗАХОДУ Термін

виконання

Відповідальні

виконавці

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної        служби в навчальних закладах району
1. Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо проведення ЗНО-2016:

—          методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО-2016

—          проведення нарад-навчань для ЗДНВР

—          написання статті до районної газети «Вісті Снігурівщини»

Протягом місяця Богданова Г.О.
2. Підготовка до засідань РМО вчителів української мови і літератури, математики, біології, хімії, фізики, іноземних мов, географії, суспільних дисциплін

(1 квітня)

28-31.03.

 

Профільні методисти

Керівники РМО

3. Висвітлення у засобах масової інформації досвіду роботи навчальних закладів району Протягом місяця Профільні методисти
4. Надання методичної допомоги педагогічним  колективам Снігурівської районної гімназії

ім. Т.Г.Шевченка та Снігурівської  ЗОШ І ступеня № 2 у підготовці до атестації закладів

Протягом місяця Зав. РМК

Профільні методисти

5. Надання педагогічним працівникам навчальних закладів методичних консультацій Протягом місяця Зав. РМК

Профільні методисти

6. Надання інформації про дати проведення підсумкових засідань шкільних атестаційних комісій До 15.03 Бєлєй Н.І.
7. Попереднє надання матеріалів вчителів, які атестуються районною атестаційною комісією (атестаційні листи) До 20.03 Бєлєй Н.І.
8. Подання документів педагогів – претендентів на нагородження районною щорічною премією за підсумками 2015-2016 н.р. До 31.03 Бєлєй Н.І.
9. Надання інформації в РМК про проведення у ЗНЗ заходів щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу До 14.03 Клапчук Ю.В.
10. Надання інформації в РМК щодо психологічного супроводу учнів під час підготовки до ДПА та ЗНО До 18.03 Клапчук Ю.В.
11. Робота практичного психолога з дітьми у конфліктний та постконфліктний період за лютий 2016 р. До 18.03 Клапчук Ю.В.
12. Надання інформації до Снігурівського РМК про виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 174-р від 20.04.11р. «Про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні «Молодь за здоровий спосіб життя» 01.03 Клапчук Ю.В.
13. Надання в РМК звітної інформації про стан організації навчально-виховного процесу з фізичного виховання у ДНЗ До 15.03 Татаренко О.А.
14. Надання методичних консультацій педагогічним працівникам ДНЗ, які атестуються у 2015-2016 н.р. До 21.03 Татаренко О.А.
15. Прийом звітів ДНЗ по харчуванню за І квартал 2016 р. До 27.03 Татаренко О.А.
16. Надання методичної допомоги педагогічному колективу Новотимофіївського ДНЗ у підготовці до атестації закладу За окремим графіком Татаренко О.А.
17. Подання ЗНЗ заявкок на участь у XVIІ конкурсі Шевченківської поезії До 04.03 Благодатна З.І.
18. Атестація практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів 03.03.

ОІППО

09.00

Клапчук Ю.В.
19. Надання інформації до УСЗН про виконання пункту 4 Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Сімейна політика України — цілі і завдання» 04.03 Клапчук Ю.В
20. Надання інформації до Снігурівського РМК про стан виконання вимог законодавства у сфері соціального захисту ветеранів війни До 09.03 Клапчук Ю.В
21. Надання інформації до Снігурівського РМК про виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 438-р  від 26.12.12р. «Про заходи правової освіти громадян щодо популяризації серед населення участі громадян у діяльності інститутів громадського суспільства» До 10.03 Клапчук Ю.В
22. Надання інформації в РМК про стан виконання наказу ДОНМ від 31.10.14 №684 «Про роль педагога в посиленні патріотичного виховання у навчальних закладах Миколаївської області» До 18.03 Клапчук Ю.В
23. Надання інформації в РМК про виконання розпорядження голови ОДА від 04.07.2012 р.№208-р «Про забезпечення виконання постанови Кабміну України від 21.03.2012 №350 «Про затвердження Державної цільової соціальної торгівлі людьми на період до 2015 року» в Миколаївській області» До 24.03 Клапчук Ю.В
24. Надання інформації до Снігурівського РМК про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 23.12.2010 р. №476-р «Про схвалення обласної програми «Молодь Миколаївщини на 2011-2015 роки» 18.03 Клапчук Ю.В
25. Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 23.12.2010 р. №476-р «Про схвалення обласної програми «Молодь Миколаївщини на 2011-2015 роки» 21.03 Клапчук Ю.В
26. Надання інформації до Снігурівського РМК про виконання розпорядження №354-р  від 02.11.2015р.    «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року в Миколаївській області» 22.03 Клапчук Ю.В
27. Надання інформації до РМК про виконання розпорядження 98-р від 08.04.2015 «Про заходи щодо допомоги, реабілітації та адаптації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО в Миколаївській області» 02.03 Клапчук Ю.В
28. Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження голови ОДА від 27.05.2009 №202-р «Про проведення в Миколаївській області Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти.» До 23.03 Клапчук Ю.В
29. Надання методичної допомоги ЗНЗ щодо впровадження профільного навчання Протягом місяця Горностай Л.В.
30. Надання інформації до Снігурівського РМК про результати шкільного туру предметних олімпіад серед учнів 2-4 класів До 25.03 Лапченкова Л.М.

 

31. Узагальнення підсумків шкільного туру предметних олімпіад у початкових класах 25.03 Лапченкова Л.М.

 

32. Надання інформації до МОІППО про результати шкільного туру предметних олімпіад серед учнів 2-4 класів 28.03 Лапченкова Л.М.

 

33. Робота постійно діючого консультпункту для вчителів 1-4 класів при РМК Протягом

місяця

Лапченкова Л.М.

 

34. Відвідування уроків у 1-4 класах Протягом

місяця

Лапченкова Л.М
35. Надання інформації в МОІППО щодо роботи літніх мовних таборів 02.03 Благодатна З.І.
36. Надання в ДОНМ звіту про стан травматизму в ЗНЗ району за лютий 2016 року До 10.03 Шиян О.В.
37. Надання заявки до МОІППО на участь в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського турніру юних істориків 14.03

 

Шиян О.В.
38. Надання до РМК наказів «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з економіки та художньої культури» До 31.03 Шиян О.В.
39. Надання інформації до інформаційного прес-центру для розміщення на сайтах Миколаївської обл., МОНУ, Снігурівської РДА Протягом місяця Шиян О.В.

Благодатна З.І.

40. Підготовка контрольних робіт для атестації Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка та Снігурівської ЗОШ № 2 До 20.03 Профільні методисти
ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти
1. Підготовка до засідання науково-методичної ради РМК (15 квітня 2016 р.)

 

  1. Про хід підготовки до проведення обласної науково-практичної конференції «Літературне краєзнавство Миколаївщини: краяни-ювіляри 2016 року» (Стасишина Л.Й., ОлександрівськаЗОШ, Труш Г.А., Центральна ЗОШ )
  2. Психолого-педагогічні ідеї в практиці роботи педагогічного колективу (Хир Л.М.,

Міщанин Н.О., Баратівська ЗОШ)

  1. Про якість підготовки до ДПА та ЗНО – 2016

(Хир Л.М., Баратівська ЗОШ, Оковита І.М., Кобзарцівська ЗОШ)

  1. Про результативність діяльності шкільних методичних кабінетів за 2015/2016 навчальний рік
  2. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з предмета «Захист Вітчизни»

(Лошак О.В., Юріївська ЗОШ, Теремта Л.А.,               Червонодолинська ЗОШ)

 

  1. Про підсумки діяльності опорної школи «Організація краєзнавчої роботи» (Марковська Л.Г,  Киселівська ЗОШ)

 

  1. Огляд новинок науково-методичної літератури

(Ендзевич А.В., Нововасилівської ЗОШ)

Протягом місяця Зав.РМК

 

 

Благодатна З.І.

 

 

 

 

 

Богданова Г.О.

Клапчук Ю.В.

 

Богданова Г.О.

 

 

Богданова Г.О.

 

 

Сергунін О.Б.

 

 

 

 

Благодатна З.І.

 

 

 

Горностай Л.В.

 

2. Заняття районної школи новопризначених керівників 18.03.

9.00

Гімназія

Богданова Г.О.
3. Участь у засіданні обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти з проблеми «Вплив контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів на формування предметних компетенцій на уроках математики, я у світі» За окремим графіком Лапченкова Л.М.
ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади
1. Участь учнів ЗНЗ в обласному конкурсі «Юний дослідник» (Подання робіт до ОЕНЦУМ) 15.03 Горностай Л.В.

Шиян О.В.

2. Участь учнів ЗНЗ та вихованців БТДЮ у XVIІ конкурсі Шевченківської поезії 09.03

11.00

Миколаївський Будинок вчителя

Благодатна З.І.

Шиян О.В.

3. Участь у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків» 01.03 Профільні методисти
4. Участь в обласному фестивалі-конкурсі дитячих театральних талантів «Світ надії Дивосвіт» 20.03 Шиян О.В.

Юдченко І.І.

 

5. Участь команди у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського турніру юних істориків 19.03.

МОІППО

Шиян О.В.
6. Участь у патріотично-креативному мовному проекті «Миколаївщина у СловОписі» Протягом місяця Благодатна З.І.

Шиян О.В.

7. Участь у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу ЗНЗ по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів» Протягом місяця Шиян О.В.
8. Екскурсії до музею суднобудівників та флоту,  музейні уроки «Миколаїв – місто адміралів» Протягом місяця Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

9. Участь у благодійній акції «Назустріч мрії» (благодійна допомога онкохворим дітям) Протягом місяця Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

10. Підготовка до участі в заочному обласному конкурсі портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону» Протягом місяця Шиян О.В.
11. Участь  у ІV обласному конкурсі декорованих великодніх композицій та писанок «Барвиста писанка» До 22 .03

БТДЮ

Юдченко І.І.
12. Підготовка до участі в заочному обласному конкурсі анімаційних фільмів Протягом місяця Шиян О.В.
13. Участь команди БТДЮ в обласному конкурсі комп’ютерних технологій 04.03

Миколаїв

Юдченко І.І.
14. Підготовка до участі в обласному фестивалі «Українська паляниця» Протягом місяця Горностай Л.В.
15. Участь в обласному конкурсі «Українська паляниця»  20.03. Горностай Л.В.
16. Участь у дитячому творчому конкурсі «День птахів» Протягом місяця Горностай Л.В.
17. Участь у Всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!» Протягом місяця Горностай Л.В.
18. Підготовка до участі відкритого конкурсу «Енергія – 2016» для учнів 5-11 класів ЗНЗ Протягом місяця Горностай Л.В.
19. Участь в очному турі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» До18.03 Горностай Л.В.
20. Участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека – 2016» 16.03 Шиян О.В.
21. Участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» 17.03 Лапченкова Л.М.
22. Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику

(подання робіт в РМК до 15.03.)

 20.03 Лапченкова Л.М.
23. Реєстрація учасників Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Колосок» До 15.03 Горностай Л.В.
24. Участь у VIІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» 03.03 Благодатна З.І.
25. Участь в обласному конкурсі  ЕКО-ідей «Екологічна безпека Північного Причорномор’я очима молоді» До 18.03 Горностай Л.В.
26. Участь в обласному фестивалі-конкурсі вокальних ансамблів «Співає юність України» 19.03

ОБХТ

Клапчук Ю.В.
27. Підготовка до участі в обласному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року-2016» Протягом місяця Клапчук Ю.В.

Шиян О.В.

28. Районний збір лідерів учнівського самоврядування За окремим графіком Клапчук Ю.В.

Шиян О.В.

Юдченко І.І.

29. Проведення шкільного туру обласних предметних олімпіад серед учнів 2-4 кл. Протягом місяця Лапченкова Л.М.
30. Участь  в районному огляді-конкурсі з англійської мови «Я – європеєць» До 07.03

 

Благодатна З.
31. Участь у Міжнародному конкурсі з українознавства 24-26.03 Благодатна З.І.
32. Районний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійські надії» (шахи, настільний теніс) в рамках XV районних Спортивних ігор школярів 2015-2016 н. р. 19.03

9.00

ЗОШ № 4

Сергунін О.Б.
33. Районний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійські надії» (футбол, легка атлетика) в рамках XVрайонних Спортивних ігор школярів 2015-2016 н. р.

 

За окремим графіком

9.00

Стадіон «Колос»

Сергунін О.Б.
34. Районний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» в рамках XVрайонних Спортивних ігор школярів 2015-2016 н. р.

 

16.03

9.00

Гімназія

Сергунін О.Б.
35. Зустріч учнів Павлівської  ЗОШ з поетесою Людмилою Чижовою 02.03 Благодатна З.І.
36. Участь старшокласників в екологічному турнірі «Що? Де? Коли?» Протягом місяця Горностай Л.В.
37. Участь у весняній сесії Природничої школи учнівської молоді  14 — 18.03 Горностай Л.В.

Шиян О.В.

38. Підготовка до участі в районному фестивалі ДЮП

(проведення 01.04 на базі БТДЮ, початок о 9.00)

Протягом місяця Горностай Л.В.
39. Подання заявок на участь у районному фестивалі ДЮП До 18.03 Горностай Л.В.
40. Участь вчителів основ здоров’я у моніторинговому дослідженні щодо готовності вчителя до використання сучасних педагогічних технологій 01.   — 09.03 Горностай Л.В.
41. Підготовка до участі у VІІ обласному фестивалі-конкурсі народних танців «Веселі черевички» Протягом місяця Шиян О.В.
42. Підготовка до участі у проведенні обласного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Смарагдові витоки» Протягом місяця Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

43. Участь в районному етапі обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» Протягом місяця Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

ІV. Перевірки
1. Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ району з української мови, математики, художньої культури, економіки, захисту Вітчизни; трудового навчання та образотворчого мистецтва (1-4 кл.) Протягом місяця Профільні методисти
2. Хід конкурсу — огляду  кабінетів  з української мови, математики, художньої культури, економіки, захисту Вітчизни; трудового навчання та образотворчого мистецтва (1-4 кл.) Протягом місяця Профільні методисти
3 Вивчення досвіду роботи вчителів і вихователів, які атестуються на встановлення чи підтвердження вищої категорії та присвоєння педагогічних звань До 20.03 Профільні методисти
4. Атестація Краснознам’янського ДНЗ 28.03.-01.04 Татаренко О.А.
^ Вгору ^