сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

План роботи РМК на квітень — 2016

Дата опублікування:
31 березня 2016 року.

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету на квітень 2016 року

 

ЗМІСТ     ЗАХОДУ Термін

виконання

Відповідальні

виконавці

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної                  служби в навчальних закладах району
1. Засідання районної атестаційної комісії

 

 

08.04

БТДЮ

9.00

Відділ освіти

РМК

2. Організаційно-методичне забезпечення підготовки та проведення ЗНО у ЗНЗ району Протягом місяця Богданова Г.О.
3. Пробне тестування з української мови і літератури 02.04.

ЗОШ № 3

10.30

Богданова Г.О.

Сокульська Н.В.

4. Пробне тестування з предметів, визначених на ЗНО 09.04.

ЗОШ № 3

10.30

Богданова Г.О.

Сокульська Н.В.

5. Інформаційно-роз`яснювальна робота щодо проведення ЗНО-2016:

—          навчально-організаційна робота із ЗДНВР

—          написання статті в газету «Вісті Снігурівщини»

Протягом місяця

 

Богданова Г.О.
6. Навчання працівників, залучених до проведення основної сесії ЗНО-2016 з української мови і літератури, математики, історії України За окремим графіком Богданова Г.О.
7. Проведення інструктажів з працівниками, залученими до організації та проведення ЗНО-2016 у пунктах ЗНО м. Снігурівка За окремим графіком Богданова Г.О.
8. Участь у вебінарах з питань ЗНО, організованих ХРЦОЯО та МОІППО За окремим графіком Богданова Г.О.
9. Визначення складу працівників для проведення основної сесії ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України у м. Снігурівка До 15.04 Богданова Г.О.
10. Надання в ДОНМ атестаційних матеріалів педагогів, які атестуються комісією ДОНМ До 15. 04 Бєлєй Н.І.
11. Надання у відділ освіти підсумкового наказу та атестаційних листів педпрацівників за результатами атестації у 2015-2016 н.р. До 20.04 Бєлєй Н.І.
12. Оформлення матеріалів для поповнення картотеки «Перспективний педагогічний досвід освіти Снігурівщини» Протягом місяця Профільні методисти
13. Висвітлення діяльності ЗНЗ у районній газеті «Вісті Снігурівщини» та обласній освітянській газеті «Відкритий урок» Протягом місяця Профільні методисти

ЗДНВР

14. Надання методичної допомоги ЗНЗ щодо впровадження профільного навчання Протягом місяця Горностай Л.В.
15. Надання методичної допомоги педагогічному колективу Першотравневої ЗОШ у підготовці до атестації закладу Протягом місяця Зав. РМК,

профільні методисти

16. Підготовка до проведення районного фестивалю «Зірковий калейдоскоп» Протягом місяця Відділ освіти

РМК

17. Надання інформації до інформаційного прес-центру для розміщення на сайтах Миколаївської ОДА, МОНУ, ДОНМ,  Снігурівської РДА Протягом місяця Шиян О.В.

Благодатна З.І.

18. Надання в ДОНМ звіту про стан травматизму в ЗНЗ району за березень 2016 року До 10 .04 Шиян О.В.
19. Надання інформації до Снігурівського РМК щодо проведених заходів, пов`язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи До 18.04 Клапчук Ю.В.
20. Надання інформації до Снігурівського РМК щодо реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності До 18.04 Клапчук Ю.В.
21. Надання методичних консультацій педагогічним працівникам навчальних закладів Протягом місяця Профільні методисти
22. Постійно діючий консультпункт при РМК для вчителів 1-4 класів Протягом місяця Лапченкова Л.М.
23. Надання інформації до Снігурівського РМК про заплановані та проведені зустрічі з учасниками АТО 11.04 Клапчук Ю.В.
24. Ознайомлення з електронними версіями оригінал-макетів підручників для учнів 8 класу До 29.04 Горностай Л.В.
25. Реєстрація на сайті Репозитарію навчального контенту вчителів для їх подальшого ознайомлення з оригінал-макетами підручників для учнів 8 класу До 01.04 Горностай Л.В.
26. Надання інформації про проведену роботу практичного психолога з учнями у конфліктний та постконфліктний період за березень 2016 року До 17.04 Клапчук Ю.В.
27. Надання списків дітей, які потребують проходження ПМПК у травні 2016 року До 01.04 Клапчук Ю.В.
28. Надання до Снігурівського РМК інформації про проведені заходи з відзначення 72-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників До 05.04 Клапчук Ю.В.
29. Надання інформації до Снігурівського РМК про стан виконання наказу ДОНМ від 31.10.2014 № 684 «Про роль педагога в посиленні патріотичного виховання у навчальних закладах Миколаївської області» До 20.04 Клапчук Ю.В.
30. Надання інформації у фінансове управління про кадри та вартість харчування дітей  у ДНЗ До 05.04 Татаренко О.А.
31. Надання інформації в ДОНМ про вартість утримання дітей у ДНЗ До 05.04 Татаренко О.А.
32. Розробка планів підготовки і проведення Тижня безпеки дитини у ДНЗ До 08.04. Татаренко О.А.
33. Надання інформації до МОВКФВС про підготовку фізкультурних об’єктів ДНЗ до роботи у  весняно-літній період 2016 року До 10.04. Татаренко О.А.
34. Надання методичної допомоги педагогічним колективам Павло-Мар`янівського та Кобзарцівського ДНЗ у підготовці до атестації закладів Протягом місяця Татаренко О.А.
35. Надання інформації до МОІППО про результати районного туру учнівських олімпіад серед учнів 3-4 класів 28.04 Лапченкова Л.М.
36. Подання заявки на участь в обласному етапі учнівських олімпіад (4 клас) 28.04 Лапченкова Л.М.
 ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти
1. Засідання науково-методичної ради РМК :

 

1.     Про хід підготовки до проведення обласної науково-практичної конференції «Літературне краєзнавство Миколаївщини: краяни-ювіляри 2016 року» (Стасишина Л.Й., Олександрівська ЗОШ,

Труш Г.А., Центральна ЗОШ)

2.      Психолого-педагогічні ідеї в практиці роботи педагогічного колективу (Хир Л.М., Міщанин Н.О., Баратівська ЗОШ)

3.      Про якість підготовки до ДПА та ЗНО – 2016

(Хир Л.М., Баратівська ЗОШ, Оковита І.М., Кобзарцівська ЗОШ)

4.      Про результативність діяльності шкільних методичних кабінетів за 2015/2016 навчальний рік

5.      Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з предмета «Захист Вітчизни»

(Лошак О.В., Юріївська ЗОШ, Теремта Л.А.,               Червонодолинська ЗОШ)

6.      Про підсумки діяльності опорної школи «Організація краєзнавчої роботи» (Марковська Л.Г,  Киселівська ЗОШ)

7.      Огляд новинок науково-методичної літератури

(Ендзевич А.В., Нововасилівська ЗОШ)

 

15.04.

Гімназія

09.00

Зав.РМК

 

Благодатна З.І.

 

 

 

 

Богданова Г.О.

Клапчук Ю.В.

 

Богданова Г.О.

 

 

Богданова Г.О.

 

Сергунін О.Б.

 

 

 

Благодатна З.І.

 

 

Горностай Л.В.

2. Заняття районної школи молодого вчителя «Нове ім`я» (на базі шкіл, в яких працюють керівники РМО) 18.04

9.00

Лапченкова Л.М.
3. Інформаційно-методична нарада керівників ДНЗ 13.04

РМК

9.00

Татаренко О.А.
4. Колегія відділу освіти:

1.           Про організацію в районі інформаційно-роз`яснювальної та якісної навчально-підготовчої роботи до проведення кампанії «ЗНО-2016»

2.           Про досвід, проблеми та перспективи проведення конкурсу «Учитель року» в районі

3.           Про психологічний та методичний супровід дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ

4.           Про стан організації харчування в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році та основні завдання на 2016/2017 навчальний рік

5.           Про стан виконавської дисципліни за І квартал 2016 року

6.           Про видачу цільових направлень випускникам навчальних закладів району для вступу до педагогічних ВНЗ

 

27.04.

09.00

 

 

Богданова Г.О.

 

 

Благодатна З.І.

 

Клапчук Ю.В.

 

Варакса Н.М.

 

 

 

Забава О.В.

 

Бєлєй Н.І.

5.  Засідання РМО вчителів української мови і літератури, математики, біології, хімії, фізики, іноземних мов, географії, суспільних дисциплін (вчителі, які викладають у 9, 11 класах) 01.04

Гімназія

9.00

 

Профільні методисти

Керівники РМО

6. Участь у засіданні обласної творчої групи вчителів зарубіжної літератури (Єндзевич А.В., Нововасилівська ЗОШ) 07.04

МОІППО

9.00

Благодатна З.І.
7. Участь у засіданнях обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти з проблеми «Вплив контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів на формування предметних компетенцій»

на уроках літературного читання (Бекеш Л.В., ЗОШ № 3)

на уроках інформатики (Манзюк Т.М., Куйбишевський НВК )

Миколаїв

 

 

 

 

14.04

 

19.04

Лапченкова Л.М.

 

 

 

 

 

8. Участь у навчально-методичному семінарі «Психологічна допомога учасникам АТО та членам їх сімей» 15-17.04

м. Миколаїв

Клапчук Ю.В.
9. Засідання РМО практичних психологів «Використання арт-терапевтичних методик для зниження рівня тривожності та стресостійкості учасників НВП» 20.04

Гімназія

9.00

Клапчук Ю.В.
 ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади
1. Збір лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ району «Твій вибір – твоє життя» 01.04

8.40

Актова зала РДА

Клапчук Ю.В.

Шиян О.В.

Юдченко І.І.

2. Участь у «Всеукраїнському фестивалі писанок 2016» 01.04

м. Київ

Юдченко І.І.
3. Участь у VІІ обласному фестивалі-конкурсі народного танцю «Веселі черевички» 09.04 Юдченко І.І.
4. Участь у районному етапі обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Як я захищатиму Батьківщину» 15.04 Юдченко І.І.
5. Участь в обласному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» (ЗОШ № 1) 21.04

ОБХТ

Юдченко І.І.
6. Підготовка до участі в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед учнів ЗНЗ та ПНЗ До 30.04 Юдченко І.І.
7. Участь в обласному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі народного мистецтва «Смарагдові витоки» 16.04

ОБХТ

Юдченко І.І.
8. Участь в очному етапі обласного конкурсу «Юний дослідник» (Павлівська, Василівська ЗОШ) 06.04 Горностай Л.В.
9. Проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю ДЮП 01.04

БТДЮ

9.00

Горностай Л.В.

Юдченко І.І.

 

10. Проведення зонального етапу Всеукраїнського фестивалю ДЮП 07.04

Будинок культури

10.00

Горностай Л.В.
11. Участь у Всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!» 23.04 Горностай Л.В.
12. Участь у конкурсі дитячої творчості «День птахів» До 30.04 Горностай Л.В.
13. Участь у ІІ Астрономічних читаннях «Пізнаємо Всесвіт» (вчителі фізики Юріївської, Павлівської ЗОШ, Куйбишевського НВК) 12.04 Горностай Л.В.
14. Участь у Всеукраїнському конкурсі «ЕКОклас» До 04.04 Горностай Л.В.
15. Участь у Міжнародному фестивалі «Кришталевий янгол» 24-25.05

м. Київ

Горностай Л.В.
16. Участь учнів ЗНЗ та вихованців ДНЗ в обласному екологічному проекті «Приєднайся до Дня довкілля – посади яблуню – дитинства оберіг». (Першу частину звіту надати в РМК) 15.04 Горностай Л.В.

Татаренко О.А.

17. Участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Левеня» 06.04 Горностай Л.В.
18. Участь учнів ЗНЗ у соціально-педагогічній акції «Квіти біля школи – тобі, Батьківщино!» Протягом місяця Горностай Л.В.
19. Участь в обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого віку ЗНЗ та ПНЗ  11.04 Юдченко І.І.
20. Участь в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів До 11.04 Юдченко І.І.
21. Участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край» До 16.04 Юдченко І.І.
22. Участь ЗНЗ, ПНЗ, ДНЗ у І етапі заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону – 2016» До 12.04 Шиян О.В.

Профільні методисти

23. Участь учнів ЗНЗ, ПНЗ у ХІV конкурсі української сатири та гумору «Сміхолов» 01.04

м.Миколаїв

Будинок вчителя

11.00

Юдченко І.І.
24. Проведення районного етапу обласних учнівських олімпіад серед учнів 3-4 класів 16.04

ЗОШ № 1

8.30

Лапченкова Л.М.
25. Участь учнів ЗНЗ у І етапі заочного обласного конкурсу анімаційних фільмів До 11.04 Шиян О.В.
26. Участь в Інтернет-конференції «Психолого-педагогічні особливості формування професійних компетентностей педагогів, які працюють з обдарованими дітьми» До 15.04 Шиян О.В.
27. Участь в обласному семінарі-нараді керівників команд обласного зльоту-змагань юних туристів-краєзнавців 21.04

МОЦТКЕ УМ

10.00

Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

28. Підготовка до участі в обласному конкурсі на кращий відеофільм серед учнів ЗНЗ та ПНЗ До 30.04 Юдченко І.І.
29. Районний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійські надії» (футбол, легка атлетика) в рамках XV районних Спортивних ігор школярів 2015-2016 навчального року 01.04

Стадіон «Колос»

9.00

Сергунін О.Б.
30. Районний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»  у рамках XV районних Спортивних ігор школярів 2015-2016 навчального року 06.04

Широківська ЗОШ

9.00

Сергунін О.Б.
31. Районний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» у рамках XV районних Спортивних ігор школярів 2015-2016 навчального року 13.04

Стадіон «Колос»

9.00

Сергунін О.Б.
32. Районний етап Всеукраїнських змагань «Старти надій» у рамках XV районних Спортивних ігор школярів 2015-2016 навчального року 20.04

Стадіон «Колос»

9.00

Сергунін О.Б.
33. Участь у районному етапі обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я» До 08.04 Клапчук Ю.В.

Шиян О.В.

34. Підготовка до участі у районному зборі-змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки» Протягом місяця Клапчук Ю.В.
35. Участь в обласному онлайн-клубі «Молодь за здоровий спосіб життя» на порталі МОІППО 04-29.04 Клапчук Ю.В.

Горностай Л.В.

36. Участь у VІ Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» До 20.04 Клапчук Ю.В.
37. Участь учнів ЗНЗ у ХІХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа 28-30.04

м. Миколаїв

Шиян О.В.
38. Участь учнів ЗНЗ у 35-му Міжнародному конкурсі «50 слів» Протягом місяця Шиян О.В.
39. Участь у зональному етапі ХХХХ зльоту шкільних загонів ЮІР (команда Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка) 26.04

с. Виноградівка

Баштанського

р-ну

Лапченкова Л.М.
40. Участь у творчій зустрічі учасників проекту «Проект «Інтелект України» (Куйбишевський НВК, ЗОШ № 3) 07-08.04

м. Харків

Богданова Г.О.

Лапченкова Л.М.

41. Участь у Партнерській конференції за сприяння адміністрації Корпусу Миру США (Завгородня Р.В., Олександрівська ЗОШ) 05-07.04

м. Київ

Богданова Г.О.
 

 ІV. Перевірки

 
1. Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ району з української мови, математики, художньої культури, економіки, захисту Вітчизни; трудового навчання та образотворчого мистецтва (1-4 кл.) Протягом місяця Профільні методисти
2. Хід конкурсу – огляду  кабінетів  з української мови, математики, художньої культури, економіки, захисту Вітчизни; трудового навчання та образотворчого мистецтва (1-4 кл.) Протягом місяця Профільні методисти
3. Атестація Новотимофіївського ДНЗ 18.04 – 22.04 Відділ освіти

РМК

4. Атестація Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка 04.04-18.04 Відділ освіти

РМК

5. Атестація Снігурівської ЗОШ І ступеня № 2 11-25.04 Відділ освіти

РМК

6. Стан виконання навчальних програм у ЗНЗ району Протягом місяця Відділ освіти

РМК

7. Стан підготовки учнів до ДПА, ЗНО Протягом місяця Відділ освіти

РМК

 

 

 

 

^ Вгору ^