План роботи РМК на жовтень — 2016

Дата опублікування:
29 вересня 2016 року.

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету

 на жовтень 2016 року

 

ЗМІСТ     ЗАХОДУ Термін

виконання

Відповідальні

виконавці

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної 

служби в навчальних закладах району

1. Створення бази даних залучених до ЗНО-2017 педпрацівників ЗНЗ району 25.10 Богданова Г.О.
2. Передплата освітянської преси, газети «Вісті Снігурівщини», бюлетеня «Офіційний вісник Президента України» Протягом місяця Горностай Л.В.
3. Створення банку даних педагогічних кадрів за фахом До 03.10 Профільні методисти
4. Створення банку даних молодих спеціалістів – слухачів районної школи «Нове ім’я» До 03.10 ЛапченковаЛ.М.
5. Надання методичної допомоги ЗНЗ щодо впровадження профільного навчання Протягом місяця Горностай Л.В.
6. Надання інформації про участь ЗНЗ району у щорічному Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек (2-3 фото) До 27.10 Горностай Л.В.

 

7. Надання до РМК звіту про чисельність і склад педпрацівників закладу(форма 83-РВК) До 10.10 Бєлєй Н.І.
8. Узагальнення та надання до ДОНМ звіту про чисельність і склад педпрацівників ЗНЗ району (форма 83-РВК) До 20.10 Бєлєй Н.І.
9. Надання інформації до РМК на виконання розпорядження РДА від 16.04.15 № 151-р «Про затвердження заходів з увічнення пам’яті учасників АТО» До 03.10 Клапчук Ю.В.
10. Надання інформації про дітей з особливими освітніми потребами, які пройшли ПМПК протягом жовтня 2016/2017 навчального року До 18.10 Клапчук Ю.В.
11. Робота відповідальних за проведення звірки педкадрів в онлайн-режимі – заповнення електронної форми ДНЗ, ЗНЗ 03.10-10.10 Бєлєй Н.І.

Профільні методисти

Адміністрація ДНЗ, ЗНЗ

12. Робота  постійно  діючого  консультпункту  для  вчителів 1-4 класів при Снігурівському РМК Протягом місяця Лапченкова Л.М.
13. Участь у благодійній акції «Назустріч мрії» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час АТО Протягом місяця Клапчук Ю.В.
14. Надання інформації до інформаційного прес-центру для розміщення на сайтах Миколаївської ОДА, МОНУ, ДОНМ,  Снігурівської РДА Протягом місяця Шиян О.В.

Благодатна З.І.

15. Підготовка завдань для шкільних предметних олімпіад До 20.10 ЗДНВР, керівники ШМО, учителі-предметники
16. Підготовка до звірки педагогічних кадрів ДНЗ До 10.10 Татаренко О.А.
17. Аналіз кількості дітей від 0 до 6 років по району Протягом місяця Татаренко О.А.
18. Подання в РМК результатів анкетування учнів щодо їх профорієнтаційних нахилів До 14.10 Клапчук Ю.В.
19. Надання в РМК інформації щодо проведеної роботи з дітьми у конфліктний та пост- конфліктний період за жовтень До 24.10 Клапчук Ю.В.
20. Подання в РМК результатів психолого-педагагічного анкетування вчителів щодо їх готовності до викладання у профільних класах До 14.10 Клапчук Ю.В.
21. Надання інформації  та фотоматеріалів в РМК про проведення батьківських зборів «Я – патріот своєї землі» До 21.10 Клапчук Ю.В.
22. Надання інформації до Снігурівського РМК про проведені заходи у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру 17.10 Клапчук Ю.В.
23. Надання інформації до Снігурівського РМК про проведені заходи щодо відзначення 25-ї річниці Міжнародного дня громадян похилого віку. До 03.10 Клапчук Ю.В.
24. Надання інформації до Снігурівського РМК на виконання розпорядження № 98-р від 08.04.2015 «Про заходи щодо допомоги, реабілітації та адаптації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО» До 05.10 Клапчук Ю.В.
25. Надання в ДОН звіту про стан травматизму в ЗНЗ району за вересень 2016 року До 10.10. Шиян О.В.
26. Надання інформації в ДОН про позашкільні навчальні заклади До 13.10 Шиян О.В.

Юдченко І.І.

27. Надання інформації в РМК про стан виконання наказу ДОНМ від 31.10.14 № 684 «Про роль педагога в посиленні патріотичного виховання у навчальних закладах Миколаївської області» До 17.10. Клапчук Ю.В.
28. Надання інформації в ДОН про проведені заходи щодо відзначення у 2016 році Року англійської мови у Снігурівському районі 03.10 Благодатна З.І.
29. Надання до КФВС інформації про відзначення у ЗНЗ  Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня. До 01.10 Решетніков В.В.
 

ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти

 

1. Підготовка до засідання науково-методичної ради РМК (04.11 – проведення)

 

—         Підсумки ЗНО -2016

—         Про дотримання Типового положення про атестацію педагогічних працівників (Снігурівська ЗОШ №4, Новокиївська ЗОШ)

—         Організаційно-методична робота щодо проведення І туру всеукраїнського  конкурсу «Учитель року — 2017» (Горохівська ЗОШ)

—         Впровадження інтегрованих особистісно орієнтованих технологій у дошкільному навчальному закладі (ДНЗ№7, Новокандаківський ДНЗ)

—         Сучасний предметний кабінет – складова позитивного іміджу вчителя (Черненко С.О., Баратівська ЗОШ, Трипуз Т.М., Манзюк Т.М., Манзюк О.О., Калинівський НВК, Галушко О.О., ЗОШ№4, Ватюк О.О., Червонодолинська ЗОШ, Кравченко Н.М., Горохівська ЗОШ)

—         Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів 1-4 класів з трудового навчання

—         Шляхи підвищення соціальної компетентності учнівської молоді (Євгенівський НВК, Василівська ЗОШ)

—         Про хід виконання рішень засідання науково-методичної ради РМК від 26.10.2012 №2 «Про результативність діяльності культурно-освітнього кластеру «Злагода» (Юріївський НВК)

— Огляд новинок науково-методичної літератури (Садова ЗОШ)

Протягом місяця

 

 

 

 

Богданова Г.О.

 

Белєй Н.І.

 

 

Благодатна З.І.

 

 

Татаренко О.А.

 

Профільні методисти

 

 

 

 

Лапченкова Л.М.

 

 

Клапчук Ю.В.

 

 

 

Горностай Л.В.

 

 

Горностай Л.В.

2. Заняття районної школи молодого вчителя та молодого психолога «Нове ім’я» на базі ЗНЗ, в яких працюють керівники РМО 17.10.

9.00

Лапченкова Л.М.
3. Підготовка до проведення районних педагогічних читань «Обдарована особистість – надія нації»

 

Протягом місяця Богданова Г.О.

Адміністрація закладів

4. Заняття школи новопризначених керівників ЗНЗ 12.10.

9.00

РМК

Богданова Г.О.

Благодатна З.І.

5. Участь у засіданнях обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти  в освітніх галузях «Українська мова», «Здоров’я та фізична культура», «Технології», «Математика» За окремим графіком МОІППО Лапченкова Л.М.
6. Нарада керівників РМО «Планування роботи РМО на 2016/2017 навчальний рік» 05.10.

15.00

РМК

Богданова Г.О.

Профільні методисти

7. Засідання РМО керівників гуртків позашкільних навчальних закладів «Веселка» 17.10.

10.00

БТДЮ

Шиян О.В.

Юдченко І.І.

8. Колегія відділу освіти :

 

— Про шляхи вдосконалення сучасної моделі роботи з обдарованими дітьми

—  Про формування особистості дошкільника шляхом упровадження інноваційної діяльності  педагогічних працівників

— Про стан роботи з попередження та профілактики правопорушень і злочинності, наркоманії, пияцтва, СНІДу серед неповнолітніх у загальноосвітніх навчальних закладах району

— Про стан виконавської дисципліни за 9 місяців 2016 року

— Про стан роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2016 року

 

26.10

9.00

Актова зала РДА

Відділ освіти

РМК

 

Шиян О.В.

 

 

Татаренко О.А.

 

 

Клапчук Ю.В.

 

 

Забава О.В.

 

Забава О.В.

9. Участь в обласному університеті знань методистів із початкової освіти За окремим графіком Лапченкова Л.М.
10. Участь у Тижні підвищення кваліфікації вчителів німецької мови за сприяння Гете Інституту (Пристайко Л.В., Першотравнева ЗОШ) 31.10-04.11

МОІППО

Благодатна З.І.
11. Участь в обласній науково-практичній конференції «М.С. Грушевський — творець української держави» (Ліщенюк С.В., Кобзарцівська ЗОШ) 20.10.

10.00

МОІППО

Шиян О.В.

 

 

ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади

 

1. Подання заявки на участь в обласному турнірі юних правознавців (Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка) До 03.10 Шиян О.В.
2. Подання заявок для участі учнів 8,9,10 класів до участі в програмі «Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) на 2016-2017 н.р. Протягом осіннього періоду Шиян О.В.

 

3. Участь у турнірах юних істориків, географів, економістів Відповідно до плану МОІППО Шиян О.В.
4. Участь у проведенні І обласного форуму юних патріотів «Сурми звитяги» 07-09.10

м. Миколаїв

Центр туризму

Клапчук Ю.В.
5. Участь в обласній конференції лідерів та кураторів органів учнівського самоврядування загальношкільних та позашкільних закладів (ЗОШ №1) 07.10

10.00

м. Миколаїв

ОБХТ

Клапчук Ю.В.

Шиян О.В.

6. Участь ЗНЗ району у щорічному  Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек Протягом місяця Горностай Л.В.
7. Підготовка до участі в Міжнародному історичному інтерактивному конкурсі «Лелека» Протягом місяця Шиян О.В.
8. Участь учнів 2-11 класів ЗНЗ в заочному обласному конкурсі комп’ютерної графіки До 19.10 МОІППО Шиян О.В.
9. Подання заявок на участь в VІ конкурсі української патріотичної сучасної поезії

ім. Валерія Бойченка (ЗНЗ, ПНЗ)

До 12.10 Благодатна З.І. Шиян О.В.
10. Участь учнів ЗНЗ і БТДЮ в VІ конкурсі української патріотичної сучасної поезії

ім. Валерія Бойченка (м. Миколаїв, Будинок Вчителя)

14.10.

12.30

Благодатна З.І. Шиян О.В.
11. Участь вчителів української мови і літератури в конкурсі «Соняшник – учитель-2016» 04.10

онлайн 15.00-15.30

Благодатна З.І.
12. Подання заявок для участі у Конкурсі «Бобер-2016» (учителі інформатики). До 22.10 Шиян О.В.
13. Підготовка до участі в освітньому проекті «Відкривай Україну»  для учнів 7-11 класів Протягом місяця Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

14. Участь учнів ЗНЗ, вихованців ПНЗ у 37-му міжнародному конкурсі «50 слів» До 20.10 Шиян О.В.
15. Подання заявок на участь у VІІ Всеукраїнському Інтернет-турнірі з природничих дисциплін До 31.10 Шиян О.В.

Горностай Л.В.

16. Подання матеріалів для участі у Всеукраїнському фестивалі «Скарбниця народної духовності» До 10.10 Шиян О.В.
17. Участь міських ЗНЗ у вхідному діагностуванні рівня знань з курсу «Фінансова грамотність» 03-10.10

онлайн

Шиян О.В
18. Підготовка до участі у VІІ Всеукраїнській краєзнавчій конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» Протягом місяця Шиян О.В.

Благодатна З.І.

Горностай Л.В.

19. Тестування до Миколаївського територіального відділення МАН України 08.10

м.Миколаїв

Шиян О.В.

Юдченко І.І.

20. Подання робіт до участі в обласному заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії» До 16.10 Шиян О.В.

Юдченко І.І.

21. Районний етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Миколаївські дзвіночки» За окремим графіком Юдченко І.І.
22. Районний етап обласного конкурсу творчих робіт «Я- патріот України» До 21.10 Юдченко І.І.
23. Участь в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу розробку науково-технічного напрямку До 31.10 Юдченко І.І.
24. Проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Протягом місяця Шиян О.В.

ЗДНВР

25. Реєстрація учасників конкурсу з англійської мови «Гринвіч» (24.11-проведення) До 03.10 Благодатна З.І.
26. Реєстрація учасників І Міжнародної гри із зарубіжної літератури «Sunflower»-2016 (30.11-проведення) Протягом місяця Благодатна З.І.
27. Проведення турніру між командами міських ЗНЗ на кращих знавців англійської мови 21.10

14.00

ЗОШ №3

Благодатна З.І.
28. Підготовка до проведення районного свята «Україна – Європа — Світ» (у рамках проведення Року англійської мови) Протягом місяця Благодатна З.І.
29. Участь в обласній екологічній акції «День юного натураліста» До 06.10. Горностай Л.В.
30. Участь в екологічних акціях «Дотик природи», «Природа очима дітей» Протягом місяця Горностай Л.В.
31. Підготовка до участі в обласних конкурсах «Новорічна композиція» та «Український сувенір» Протягом місяця Юдченко І.І.
32. Підготовка до участі в  регіональному конкурсі юних акваріумістів Протягом місяця Горностай Л.В.

 

33. Участь в обласному конкурсі методичних розробок еколого-натуралістичного спрямування Протягом місяця Горностай Л.В.

 

34. Надання матеріалів для участі у відкритому конкурсі «Енергія – 2016» для учнів 5-11 класів До 10.10 Горностай Л.В.

 

35. Участь учнів ЗНЗ району у відзначенні Міжнародного дня громадян похилого віку 03.10 Клапчук Ю.В.
36. Участь учнів ЗНЗ району у відзначенні Дня захисника Вітчизни 13.10 Клапчук Ю.В.
37. Участь учнів ЗНЗ району у відзначенні 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 28.10 Клапчук Ю.В.
38. Участь дітей з багатодітних родин у конкурсі віршів «Моя щаслива родина» До 12.10 Клапчук Ю.В.

Благодатна З.І.

39. Підготовка до участі у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» Протягом місяця Горностай Л.В.

 

40. Підготовка до XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Протягом місяця Благодатна З.І.

Лапченкова Л.М.

41. Підготовка до VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка Протягом місяця Благодатна З.І.
42. Підготовка до районного і проведення шкільного етапів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» Протягом місяця Благодатна З.І.

 

43. Підготовка до участі в Міжнародному математичному інтерактивному конкурсі «Кенгуру» Протягом місяця Лапченкова Л.М.
44. Зустріч старшокласників міських шкіл із представниками центру зайнятості населення За окремим графіком Клапчук Ю.В.
45. Участь в осінньому етапі Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» для учнів 1-11 класів (благодійний внесок 16 грн.) 16.10 Горностай Л.В.

 

 

46. Участь учнів ЗНЗ та вихованців ДНЗ в обласному екологічному проекті «Приєднайся до Дня довкілля – посади яблуню-дитинства оберіг» (ІІ етап) До 27.10 Горностай Л.В.

Татаренко О.А.

 

47. Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» До 10.10. Горностай Л.В.

 

48. Участь  в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Повзик звичайний — Птах року–2016»  

До 06.10

 

Горностай Л.В.

49. Подання заявок для участі у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – ЮНІОР —     ЕРУДИТ» Протягом місяця Горностай Л.В.

Шиян О.В.

50. Участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – ЮНІОР —     ЕРУДИТ»(благодійний внесок 17 грн.) Протягом місяця Горностай Л.В.

Шиян О.В.

51. Районні змагання з гандболу (юнаки, дівчата) 05.10

09.00

ЗОШ №4

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

52. Підведення підсумків районних змагань з легкої атлетики До 05.10

 

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

 

53. Районні змагання з футболу ( зональні) 08.10

Садова,

Галаганівська,

Широківська,

Центральна, Василівська, ЗОШ,

Промінський НВК

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

 

 

54. Участь в обласних змаганнях з гандболу (дівчата) 12-13.10.

м. Миколаїв

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

55. Участь в обласних змаганнях з гандболу (юнаки) 20-21.10 Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

56. Участь в обласних змаганнях з легкої атлетики 06-07.10

09.30

м. Миколаїв

Центральний стадіон

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

57. Районні змагання з шахів 26.10

09.00

ЗОШ №4

Пастухов В.І.

Мільковська І.І.

58. Районні змагання з настільного тенісу 26.10

09.00

ЗОШ №4

Пастухов В.І.

 

59. Районні змагання з футболу (фінал) 12.10

09.00

стадіон «Колос»

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

60. Участь в обласних змаганнях з футболу (зональні) 18-19.10

м.Баштанка

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

61. Районні змагання з шахів серед школярів 02.10

10.00

ЗОШ №4

Зіньковський С.Г.

Мільковська І.В.

62. Районні змагання з дзюдо серед школярів 02.10

11.00

ДЮСШ

Зіньковський С.Г.

 

63. Участь в обласних змаганнях з дзюдо серед вихованців ДЮСШ 11.10

11.00

ДЮСШ

Зіньковський С.Г.

 

64. Районні змагання з футболу серед школярів 02.10

10.00

майданчик ДЮСШ

Зіньковський С.Г.

Артюшенко О.М.

65. Участь у фінальних обласних змаганнях серед вихованців ДЮСШ з футболу 20-21.10

Вознесенськ

Зіньковський С.Г.

Артюшенко О.М.

66. Участь у фіналі ХVІ обласних Спортивних іграх з футболу 25-26.10

м. Миколаїв

Зіньковський С.Г.

Артюшенко О.М.

67. Участь в обласних змаганнях з легкої атлетики 15.10

м.Нова Одеса

Пастухов В.І.

Шпирка І.І.

 

ІV. Перевірки

 

1. Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ району з зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології; літературного читання і музичного мистецтва (початкова школа) Протягом місяця Профільні методисти
3. Хід конкурсу – огляду  кабінетів зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології; літературного читання і музичного мистецтва (початкова школа) Протягом місяця Профільні методисти
4. Перевірка річних планів роботи РМО вчителів-предметників До 17.10 Профільні методисти
5. Атестація Новокандаківського  ДНЗ 17-21.10 Відділ освіти

РМК

6. Відвідування уроків у 1-4 класах (за оновленими  програмами) Протягом місяця Лапченкова Л.М.
7. Перевірка стану організації передплати освітянської преси та газети «Вісті Снігурівщини» Протягом місяця Горностай Л.В.
8. Вивчення досвіду роботи вчителів і вихователів, які атестуються на вищу категорію та присвоєння педагогічних звань Протягом місяця Профільні методисти

 

 

^ Вгору ^