сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

ПЛАН роботи Снігурівського РМК на лютий 2017 р.

Дата опублікування:
1 лютого 2017 року.

   «ЗАТВЕРДЖУЮ»

            Завідувач Снігурівського РМК

_____________ Г.О.Богданова  

31 січня  2017 року

 

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету

на лютий 2017 року

ЗМІСТ     ЗАХОДУ

Термін

виконання

Відповідальні

 виконавці

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної                                                  служби в навчальних закладах району

1.      

Актуальні питання ЗНО – 2017:

          порядок реєстрації на ЗНО —  2017

          порядок проведення ЗНО у 2017 році

          методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО – 2017

          формування комплектів реєстраційних документів випускників 2017 року

          проведення нарад-навчань для ЗДНВР

          написання статті до районної газети «Вісті Снігурівщини»

 

06.02-17.03

 

 

Протягом місяця

Богданова Г.О.

 

 

 

ЗДНВР

2.      

Участь в очному етапі ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

6-10.02

МОІППО

Благодатна З.І.

3.      

Підготовка пакету документів на вчителів, які претендують на присвоєння і підтвердження звання «вчитель-методист»

До 15.02

Благодатна З.І.

4.      

Надання в РМК інформації про заходи щодо відзначення Міжнародного дня рідної мови

До 17.02

Благодатна З.І.

5.      

Надання до Снігурівського РМК інформації про роботу у конфліктний та постконфліктний період за лютий  2017 року

До 20.02

Клапчук Ю.В.

6.      

Надання до Снігурівського РМК оновленої інформації про дітей-інвалідів

До 13.02

Клапчук Ю.В.

7.      

Надання в ДОН звіту про стан травматизму в ЗНЗ району за січень 2017 року

До 10.02

Шиян О.В.

8.      

Заняття районної школи молодого вчителя «Нове ім’я» (на базі шкіл, в яких працюють керівники РМО)

20.02

09.00

Лапченкова Л.М.

Керівники РМО

 

9.      

Надання інформації в РМК про заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

До 06.02

Клапчук Ю.В.

10.  

Надання до МО ПМПК списків дітей з особливими освітніми потребами, які проходитимуть ПМПК у лютому 2017 року

До 03.02

Клапчук Ю.В.

11.  

Надання до ДОН річного звіту Ф-85- К

01.02

Татаренко О.А.

12.  

Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження №12-р від 15.01.2016 року «Про відзначення 2016 року в Миколаївській області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан»

До 10.02

Клапчук Ю.В.

13.  

Надання інформації про стан виконання наказу ДОН від 31.10.2014 № 684 «Про роль педагога в посиленні патріотичного виховання у навчальних закладах Миколаївської області»

До 19.02

Клапчук Ю.В.

14.  

Надання інформації до Снігурівської РДА про проведені заходи у навчальних закладах щодо відзначення Дня пам’яті Героїв Крут

01.02

Клапчук Ю.В.

15.  

Надання інформації до Снігурівської ССД РДА про виконання розпорядження голови ОДА № 433-р  від 29.12.2015 р.«Про затвердження плану заходів з виконання у 2015 році загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації ООН про права дитини» на період до 2016 року в Миколаївській  області»

 

До 05.02

Клапчук Ю.В.

16.  

Надання інформації до РМК щодо виконання листа Миколаївської ОДА від 23.11.2015 №1617/0/05-1/1-15 «Про відзначення протягом грудня 2015 – лютого 2016 року річниць знакових дат, пов’язаних із Революцією гідності»

До 10.02

Клапчук Ю.В.

17.  

Надання інформації в ДОН про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників Новобузького педколеджу

До 15.02

 

 

Бєлєй Н.І.

18.  

Надання інформації в ДОН про наявність вакансій у ЗНЗ району на  2017-2018 н.р.

До 20.02

Бєлєй Н.І.

19.  

Надання методичної допомоги ЗНЗ щодо впровадження профільного навчання

Протягом місяця

Горностай Л.В.

20.  

Висвітлення у засобах масової інформації досвіду роботи навчальних закладів району

Протягом місяця

Профільні методисти

21.  

Надання інформації до інформаційного прес-центру для розміщення на сайтах Миколаївської ОДА, МОНУ, ДОНМ, Снігурівської РДА

Протягом місяця

Шиян О.В.

Благодатна З.І.

22.  

Надання педпрацівникам методичних консультацій

Протягом місяця

Профільні методисти

23.  

Відвідування уроків у 1-4 класах

Протягом місяця

Лапченкова Л.М.

24.  

Робота постійно діючого консультпункту для вчителів 1-4      класів при РМК

Протягом місяця

Лапченкова Л.М.

25.  

Надання інформації до Снігурівського РМК щодо створення Положення про районний етап Всеукраїнської дитячо-юнатської, військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»)

20.02

Члени координаційного комітету

Богданова Г.О. Решетніков В.В.

26.  

Надання інформації до КФВС щодо проведеної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах з розвитку фізичного виховання за 2016 рік

01.02

Решетніков В.В.

Адміністрація навчальних закладів

27.  

Надання інформації до КФВС щодо проведення районного етапу Всеукраїнських змагань

24.02

Решетніков В.В.

ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти

1.   

Засідання науково-методичної  ради РМК:

1.Основні процедурні аспекти ЗНО – 2017 (Захарова Н.О., Снігурівська ЗОШ № 4)

2.Результативність участі освітян району у ІІ турі всеукраїнського конкурсу «Учитель – року 2017» (Стасишина Л.Й., Олександрівська ЗОШ)

3.Роль географічної освіти як вагомий чинник соціалізації учнівської молоді (Уткін І.І., керівник РМО вчителів географії, Копайгора О.В., Горохівська ЗОШ)

4. Результативність діяльності опорної школи з музейної справи (Глиняна В.О., Снігурівська ЗОШ № 3)

5. Творчий звіт учителя, який претендує на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист» ( Габелюк А.Я., Павлівський НВК)

6.Творчі звіти методистів Снігурівського РМК, які атестуються у 2017 році (Клапчук Ю.В., Лапченкова Л.М.)

7.Огляд новинок науково-методичної літератури (Грабар С.В., Тамаринська ЗОШ)

17 лютого

9.00

Гімназія

 

 

 

Богданова Г.О.

 

Благодатна З.І.

 

Шиян О.В.

 

Благодатна З.І.

 

Горностай Л.В.

 

Богданова Г.О.

Горностай Л.В.

2.   

Нарада директорів ЗНЗ району

01.02

9.00

РДА

Відділ освіти

3.   

Колегія відділу освіти:

 

22.02

09.00

РДА

Відділ освіти

РМК

1. Про стан фінансово-господарської діяльності в навчальних закладах у 2017 році та  завдання на 2018 рік 

Даценко В.А.

2. Про формування оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів району та забезпечення якісної освіти

Забава О.В.

Горностай Л.В.

3. Про стан виконання районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Снігурівського району на 2011 – 2015 роки

Забава О.В.

4. Про упровадження ефективних моделей національно-патріотичного виховання школярів у навчальних закладах раойну та роль предмета «Захист Вітчизни»  в системі роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді

Богданова Г.О.

5. Про стан роботи зі зверненнями громадян за  2016 рік

Забава О.В.

6. Про  стан виконавської дисципліни за  2016 рік

Забава О.В.

7. Про стан виконання рішень колегії за звітний період

Забава О.В.

8. Про стан проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними та керівними кадрами раойну як головної умови атестації педпрацівників

Бєлєй Н.І.

4.   

Засідання РМО керівників гуртків позашкільних навчальних закладів «Веселка»

13.02

БТДЮ

10.00

Юдченко І.І.

5.   

Участь в обласному пленері «Зимова каліграфія» художньої майстерні «Авторська техніка» (Андрусенко В.М., Новопетрівська ЗОШ)

01.02

МОІППО

09.30

Благодатна З.І.

6.   

Участь педагогів ДНЗ у роботі обласної майстерні «Перлини педагогічної майстерності дошкілля Миколаївщини»

16.02

МОІППО

09.00

Татаренко О.А.

7.   

Проведення засідання школи ППД для вихователів ДНЗ

17.02

ДНЗ №1

09.00

Татаренко О.А.

8.   

Кущовий семінар-практикум «Формування соціальної та морально-духовної компетенції дошкільників через провідні види діяльності

23.02

Василівський ДНЗ

09.00

Татаренко О.А.

9.   

Участь у засіданнях обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти з проблеми «Вплив контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів на формування предметних компетентностей на уроках

         математики

         української мови і літератури

         природознавства

За окремим графіком

 

Лапченкова Л.М.

ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади

1.      

Реєстрація учасників Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти

Протягом місяця

Шиян О.В.

2.      

Відзначення Міжнародного дня рідної мови у ЗНЗ району

21.02

Благодатна З.І.

3.      

Участь у Всеукраїнському літературному конкурсі «Ми – за тверезе життя!»

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

4.      

Проведення у ЗНЗ заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

5.      

Підготовка до обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

6.      

Участь учнівських та педагогічних колективів ЗНЗ у благодійній акції «Валентинка воїну АТО»

До 15.02

Клапчук Ю.В.

7.      

Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

09-11.02

Юдченко І.І.

8.      

Підготовка до обласного фестивалю-конкурсу хорового мистецтва «Співає юність України» для ЗНЗ та ПНЗ

Протягом місяця

Юдченко І.І.

9.      

Підготовка до VIго обласного фестивалю-конкурсу сучасного танцю «Сучасні ритми» для ЗНЗ та ПНЗ

Протягом місяця

Юдченко І.І.

10.  

Підготовка до обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» для ЗНЗ та ПНЗ

Протягом місяця

Юдченко І.І.

11.  

Участь в обласній акції «Збережемо первоцвіти» 

01.02- 20.04

Горностай Л.В.

12.  

Участь в обласному конкурсі «Зоологічна галерея»

01.02-01.04

Горностай Л.В.

13.  

Участь в обласному конкурсі «Юний дослідник»

01.02-01.03

Горностай Л.В.

14.  

Участь в обласній акції «День зустрічі птахів»

01.02-15.03

Горностай Л.В.

15.  

Підготовка до участі в обласному конкурсі флористів «Квітуча Україна»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

16.  

Участь в обласному учнівському навчально-виховному проекті «Ми розповідаємо світу про Миколаївщину»

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

Ридош Л.В.

17.  

Участь у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників

Протягом місяця

Горностай Л.В.

18.  

Участь у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку

Протягом місяця

Горностай Л.В.

19.  

Участь в обласному конкурсі Еко-ідей «Екологічна безпека Північного Причорномор’я очима молоді – 2017»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

20.  

Реєстрація учасників Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Левеня» (доброчинний внесок – 18 грн.)

До 15.02

Горностай Л.В.

 

21.  

Реєстрація учасників  Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Колосок весняний» (доброчинний внесок – 17 грн.)

До 25.02

Горностай Л.В.

 

22.  

Участь у III етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін:

 

 

 

Шиян О.В.

ЗДНВР

                  — інформатика

04-05.02

 

                  — англійська мова

11.02

 

  інформаційні технології

11-12.02

 

                  — трудове навчання

11-12.02

 

                                 — астрономія

18.02

 

                  — історія

18.02

 

                  — німецька мова

18.02

 

                  — правознавство

19.02

 

                   — екологія

25.02

 

                   — економіка

25.02

 

                   — українська мова і література

25.02

 

                   — зарубіжна література

26.02

 

23.  

Участь учнів 11 класів ЗНЗ у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури

15.02 — 05.03

Шиян О.В.

24.  

Підготовка до участі в заочному обласному конкурсі портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону»

Протягом місяця

Шиян О.В.

25.  

Підготовка до участі в заочному обласному конкурсі анімаційних фільмів

Протягом місяця

Шиян О.В.

26.  

Участь у ІV етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.                 Т.Г. Шевченка (Кухтєй Микола, СРГ)

04.02

МОІППО

08.45

Благодатна З.І.

27.  

Підготовка до участі в обласному конкурсі юних екскурсоводів «Музейна скарбниця Миколаївщини»

До 20.02

Благодатна З.І.

28.  

Участь в обласному конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань» (СРГ, ЗОШ №1, БТДЮ)

25.02

ОБХТ

Благодатна З.І.

29.  

Підготовка до шахового турніру  серед учнів 1-4 класів

Протягом місяця      ЗОШ №4

Мільковська І.В.

30.  

Підготовка до обласного чемпіонату серед учнів ДЮСШ.

 

Протягом місяця

Зіньковський С. Г.

 

31.  

Підготовка до Всеукраїнського турніру з дзюдо.

Протягом місяця

Зіньковський С. Г.

 

32.  

Районні змагання з волейболу (юнаки, дівчата). Спартакіада ЗНЗ 

01.02

ЗОШ  №3

ЗОШ  №4

9.00

Антипенко В.М.

33.  

Районні змагання з баскетболу.

 Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3        

1999 р.н. і молодше  (юнаки, дівчата) ЗНЗ

08.02

ЗОШ  №3

ЗОШ  №4

9.00

Пирожков С.М.

34.  

Районні змагання з баскетболу.

 Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3       

 2002 р.н. і молодше  (юнаки, дівчата)ЗНЗ

15.02

ЗОШ №3

ЗОШ №4

9.00

Пирожков С.М.

35.  

Підготовка та участь в обласних змагань з волейболу   (зона, фінал)

Спартакіада ЗНЗ

 

14-17.02

Зони м.Баштанка

23-24.02

Фінал м.Миколаїв

Решетніков В.В.

36.  

Районні змагання з баскетболу          (дівчата)

Спартакіада ЗНЗ

 

22.02

ЗОШ  №3

ЗОШ  №4

9.00

Пастухов В.І.

 

ІV. Перевірки

 

1.

Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ району з зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології, літературного читання і музичного мистецтва (початкові класи)

Протягом місяця

Профільні методисти

2.

Хід конкурсу-огляду кабінетів району з зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології, літературного читання і музичного мистецтва (початкові класи)

Протягом місяця

Профільні методисти

3.

Вивчення досвіду роботи вчителів, які атестуються на вищу категорію  та підтвердження  і  присвоєння педагогічних звань

Протягом місяця

Профільні методисти

4.

Вивчення досвіду роботи практичних психологів, які атестуються у 2016-2017 н.р.

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

5.

Атестація Червонодолинського ДНЗ

06-09.02

Відділ освіти

РМК

6.

Атестація Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.02-03.03

Відділ освіти

РМК

 

 

^ Вгору ^