План роботи Снігурівського РМК на березень 2017 року

Дата опублікування:
1 березня 2017 року.

                    «ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                                              Завідувач Снігурівського РМК

                                                                                           ________  Г.О.Богданова

                                                                                                  28 лютого  2017 року

 

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету на березень 2017 року

 

ЗМІСТ     ЗАХОДУ

Термін

виконання

Відповідальні

 виконавці

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної                                                  служби в навчальних закладах району

1.        

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо проведення ЗНО-2017:

          методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО-2017

          проведення нарад-навчань для ЗДНВР

          написання статті до районної газети «Вісті Снігурівщини»

          участь у вебінарах ХРЦОЯО, МОІППО

Протягом місяця

 

 

 

 

 

01.03, 16.03

Богданова Г.О.

2.        

Висвітлення у засобах масової інформації досвіду роботи навчальних закладів району

Протягом місяця

Профільні методисти

3.        

Надання методичних консультацій педагогічним працівникам навчальних закладів

Протягом місяця

Зав. РМК

Профільні методисти

4.        

Надання інформації про дати проведення підсумкових засідань шкільних атестаційних комісій

До 15.03

Бєлєй Н.І.

5.        

Проведення виїзного засідання Миколаївської обласної психолого-медико-педагогічної консультації  на базі Снігурівської ЦРЛ

30.03

09.00

Клапчук Ю.В.

6.        

Попереднє надання матеріалів вчителів, які атестуються районною атестаційною комісією (атестаційні листи)

До 20.03

Бєлєй Н.І.

7.        

Надання інформації в РМК про проведення у ЗНЗ заходів щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу

До 13.03

Клапчук Ю.В.

8.        

Надання інформації в РМК щодо психологічного супроводу учнів під час підготовки до ДПА та ЗНО

До 16.03

Клапчук Ю.В.

9.        

Робота практичного психолога з дітьми у конфліктний та постконфліктний період за лютий 2017 року

До 16.03

Клапчук Ю.В.

10.    

Надання інформації до Снігурівського РМК про виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 174-р від 20.04.11р. «Про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні «Молодь за здоровий спосіб життя»

01.03

Клапчук Ю.В.

11.    

Надання методичних консультацій педагогічним працівникам ДНЗ, які атестуються у 2016-2017 н.р.

До 17.03

Татаренко О.А.

12.    

Прийом звітів ДНЗ по харчуванню за І квартал 2017 року

До 27.03

Татаренко О.А.

13.    

Надання інформації до УСЗН про виконання пункту 4 Рекомендацій парламентських слухань на тему «Сімейна політика України — цілі і завдання»

04.03

Клапчук Ю.В

14.    

Надання інформації до Снігурівського РМК про стан виконання вимог законодавства у сфері соціального захисту ветеранів війни

До 09.03

Клапчук Ю.В

15.    

Надання інформації до Снігурівського РМК про виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 438-р  від 26.12.12р. «Про заходи правової освіти громадян щодо популяризації серед населення участі громадян у діяльності інститутів громадського суспільства»

До 10.03

Клапчук Ю.В

16.    

Надання інформації в РМК про стан виконання наказу ДОНМ від 31.10.14 №684 «Про роль педагога в посиленні патріотичного виховання у навчальних закладах Миколаївської області»

До 17.03

Клапчук Ю.В

17.    

Надання інформації в РМК про виконання розпорядження голови ОДА від 04.07.2012 р.№208-р «Про забезпечення виконання постанови Кабміну України від 21.03.2012 №350 «Про затвердження Державної цільової соціальної торгівлі людьми на період до 2015 року» в Миколаївській області»

До 24.03

Клапчук Ю.В

18.    

Надання інформації до Снігурівського РМК про виконання розпорядження № 354-р  від 02.11.2015р.    «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року в Миколаївській області»

22.03

Клапчук Ю.В

19.    

Надання інформації до РМК про виконання розпорядження 98-р від 08.04.2015 «Про заходи щодо допомоги, реабілітації та адаптації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО в Миколаївській області»

02.03

Клапчук Ю.В

20.    

Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження голови ОДА від 27.05.2009 №202-р «Про проведення в Миколаївській області Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти.»

До 23.03

Клапчук Ю.В

21.    

Надання методичної допомоги ЗНЗ щодо впровадження профільного навчання

Протягом місяця

Горностай Л.В.

22.    

Надання інформації до Снігурівського РМК про результати шкільного туру предметних олімпіад серед учнів 2-4 класів

До 25.03

Лапченкова Л.М.

 

23.    

Надання інформації до МОІППО про результати шкільного туру предметних олімпіад серед учнів 2-4 класів

28.03

Лапченкова Л.М.

 

24.    

Робота постійно діючого консультпункту для вчителів 1-4 класів при РМК

Протягом

місяця

Лапченкова Л.М.

 

25.    

Відвідування уроків у 1-4 класах

Протягом

місяця

Лапченкова Л.М

26.    

Надання в ДОНМ звіту про стан травматизму в ЗНЗ району за лютий 2017 року

До 10.03

Шиян О.В.

27.    

Подання ЗНЗ матеріалів до МОІППО до підготовки збірки методичних розробок «Педагогічний досвід навчання історії Голокосту»

До 13.03

Шиян О.В.

28.    

Надання заявки до МОІППО для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського турніру юних істориків

07.03

 

Шиян О.В.

29.    

Надання до РМК наказів «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з географії, зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва»

До 31.03

Шиян О.В.

Благодатна З.І.

30.    

Надання інформацій для розміщення на сайтах відділу освіти, Снігурівської РДА

Протягом місяця

Шиян О.В.

Благодатна З.І.

31.    

Надання до Снігурівського РМК матеріалів для участі у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури з елементами футболу»

До 25.03

Решетніков В.В.

ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти

1.   

Підготовка до засідання науково-методичної ради РМК (21 квітня 2017 р.)

 

1.      Удосконалення форм і методів краєзнавчої роботи у системі патріотичного виховання підростаючого покоління (Ковтун Г.М., Павлівський НВК)

2.      Підсумки атестації педагогічних працівників у 2017 році

3.      Координація діяльності дошкільного навчального закладу і школи щодо забезпечення готовності дітей до навчання (Іванченко Т.В., Широківський ДНЗ, Скоробогата  А.М., Широківська ЗОШ)

4.      Співпраця класного керівника й практичного психолога в контексті модернізації освіти (Кореновська С.В., Снігурівська ЗОШ №3)

5.      Хід виконання рішень засідання науково-методичної ради РМК від 05.04.2013 «Про співпрацю навчального закладу та міської/сільської ради щодо роботи з учнівською молоддю» (Шевчук Г.І., Снігурівська ЗОШ №4, Піскун О.Ф., Олександрівська ЗОШ)

6.      Система роботи навчального закладу щодо залучення обдарованої молоді в МАН (Юдченко І.І., БТДЮ, Риженко Л.Г., Снігурівська ЗОШ №1)

7.      Огляд новинок науково-методичної літератури (Бондаренко Н.Л., Галаганівський НВК)

Протягом місяця

Зав.РМК

 

 

Благодатна З.І.

 

 

 

Белєй Н.І.

 

Татаренко О.А.

 

 

 

 

Клапчук Ю.В.

 

 

Богданова Г.О.

Клапчук Ю.В.

 

 

 

 

 

 

Шиян О.В.

 

 

 

Горностай Л.В.

2.   

Районна конференція «Запровадження компентнісного підходу до навчання – дієвий шлях забезпечення якісної освіти» (один представник від закладу)

29.03

9.00

Гімназія

Богданова Г.О.

Профільні методисти

3.   

Участь у Вікітренінгу «Як написати та редагувати статті до Вікіпедії?»

04-05.03

10.00

МОІППО

Шиян О.В.

4.   

Підготовка до участі в заочному обласному конкурсі портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону»

Протягом місяця

Шиян О.В.

5.   

Участь у відбірково-тренувальних зборах переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (Зубач К., Шевчук Г.І., Снігурівська ЗОШ №4)

До 03.03

м.Миколаїв

Шиян О.В.

6.   

Засідання РМО  вчителів української мови і літератури, математики, історії України, іноземних мов, хімії, біології, фізики, географії (один представник від закладу)

29.03

9.00

Гімназія

Профільні методисти

Керівники РМО

7.   

Участь у засіданні обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти ( математика, я у світі, природознавство, українська мова)

За окремим графіком

Лапченкова Л.М.

8.   

Участь у засіданні обласної науково-методичної лабораторії розвитку початкової освіти з проблеми «Інтеграція як засіб реалізації компетентнісного підходу в новій українській школі»

За окремим графіком

Лапченкова Л.В.

9.   

Участь у засіданні університету знань методистів з початкової освіти з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу до викладання навчальних предметів мовно-літературної освіти як засобу пізнання, спілкування та впливу»

За окремим графіком

Лапченкова Л.М.

 

10.   

Проведення практико-орієнтованого семінару «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтегрованого курсу Вчи.сом.юа з математики для початкової школи»

За окремим графіком

Лапченкова Л.М.

11.   

Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Початкова школа як складова єдиного ІКТ – насиченого освітнього простору» (м. Київ, ТОВ «Розумники»)

Протягом

місяця

м. Київ

Лапченкова Л.М.

12.   

Засідання координаційного комітету по проведенню районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»)

10.03

9.00

РМК

Богданова Г.О.

Решетніков В.В.

ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади

1.        

Участь учнів ЗНЗ та вихованців БТДЮ у XVIІ конкурсі Шевченківської поезії

09.03

11.00

Миколаївський Будинок вчителя

Благодатна З.І.

Шиян О.В.

2.        

Участь в обласному конкурсі юних екскурсоводів «Музейна скарбниця Миколаївщини»

10-12.03

09.00

Центр туризму

м. Миколаїв

Благодатна З.І.

3.        

Участь у VІІІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник – 2017»

03.03

Благодатна З.І.

4.        

Участь в Х Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів

30.03-01.04

м. Київ

Благодатна З.І.

5.        

Участь команди у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського турніру юних істориків

11.03

9.00

МОІППО

Шиян О.В.

6.        

Підготовка до участі в заочному обласному конкурсі анімаційних фільмів

Протягом місяця

Шиян О.В.

7.        

Участь у XXXІX міжнародному конкурсі «50 слів»

Протягом місяця

Шиян О.В.

8.        

Підготовка до участі в Обласному тижні астрономії

Протягом місяця

Горностай Л.В.

9.        

Підготовка до участі у ХVІІІ науково-практичній конференції учнівської молоді «Гагаринські читання – 2017»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

10.    

Участь у районному етапі обласної акції «Збережемо первоцвіти»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

11.    

Участь в обласному конкурсі Еко-ідеї «Екологічна безпека Північного Причорномор’я очима молоді -2017»

14-16.03

Горностай Л.В.

12.    

Участь у районному етапі обласної акції «День зустрічі птахів»

До 18.03

Горностай Л.В.

13.    

Участь у Всеукраїнському юнацькому конкурсі «Водний приз 2017»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

14.    

Участь у районному етапі обласного конкурсу «Зоологічна галерея»

До 31.03

Горностай Л.В.

15.    

Участь у районному етапі обласного конкурсу «Юний дослідник»

До 10.03

Горностай Л.В.

16.    

Участь у ХVІ Українському конкурсі «Молодь – енергетиці України – 2017»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

17.    

Участь в очному турі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

14-17.03

Горностай Л.В.

18.    

Участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека – 2017»

15.03

Шиян О.В.

19.    

Участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

16.03

Лапченкова Л.М.

20.    

Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

 01.03

Лапченкова Л.М.

21.    

Підготовка до участі в обласному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року-2017»

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

.

22.    

Участь у ІІ Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя»

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

.

23.    

Проведення шкільного туру обласних предметних олімпіад серед учнів 2-4 кл.

Протягом місяця

Лапченкова Л.М.

24.    

Чемпіонат району з шахів серед школярів 1-4 класів  у рамках програми «Олімпійські надії»

25.03

9.00

ЗОШ № 4

Пастухов В.І.

25.    

Всеукраїнський турнір з дзюдо

 

19.03

11.00

ДЮСШ

Зіньковський С.Г.

26.    

Веселі старти

 

Протягом місяця

ДЮСШ

Зіньковський С.Г.

27.    

Районні змагання. Шкільна Волейбольна Ліга (юнаки, дівчата 2003 р.н. і молодше) 

04.03

9.00

ЗОШ №3, №4

Пастухов В.І.

Антипенко В.М.

28.    

Районні змагання «Олімпійське Лелеченя»

18.03

9.00

ЗОШ №3, №4

Пастухов В.І.

29.    

Участь в обласних змаганнях «Олімпійське Лелеченя»

29-30.03

м.Миколаїв

ЗОШ №57

Решетніков В.В.

30.    

Участь в обласних змаганнях з баскетболу  (зона)

14-15.03

м.Баштанка

 

Решетніков В.В.

31.    

Участь в о обласних змаганнях з баскетболу  (фінал)

23-24.03

м.Вознесенськ (юнаки)

м.Миколаїв (дівчата)

Решетніков В.В.

32.    

Районний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»

31.03

9.00

Широківська ЗОШ

Решетніков В.В.

Антипенко В.М.

33.    

Участь у весняній сесії Природничої школи учнівської молоді

 13 — 17.03

Горностай Л.В.

Шиян О.В.

34.    

Подання заявок на участь у районному фестивалі ДЮП 

До 07.03

Горностай Л.В.

35.    

Проведення районного етапу фестивалю ДЮП

10.03

09.00

БТДЮ

Горностай Л.В.

36.    

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом»

14-15.03

Горностай Л.В.

37.    

Участь в обласній акції  «День зустрічі птахів»

До 23.03

Горностай Л.В.

38.    

Участь у Всеукраїнському конкурсі «КОЛОСОК весняний» (благодійний внесок 17 грн.)

До 15.03

Горностай Л.В.

39.    

Участь в обласному конкурсі юних флористів «Квітуча Україна»

28.03

Горностай Л.В.

40.    

Підготовка до участі у проведенні обласного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Смарагдові витоки»

Протягом місяця

Юдченко І.І.

41.    

Участь у VІ обласному фестивалі-конкурсі сучасного танцю «Сучасні ритми»

11.03

9.00

ОБХТ

Юдченко І.І.

42.    

Проведення І етапу обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед ЗНЗ та ПНЗ

17.03

15.00

БТДЮ

Юдченко І.І.

43.    

Проведення І етапу обласного конкурсу дитячого малюнку «Як я захищатиму Батьківщину» серед ЗНЗ та ПНЗ

14.03

15.00

 БТДЮ

Юдченко І.І.

44.    

Участь в обласному фестивалі-конкурсі хорового мистецтва «Співає юність України»

18.03

15.00

БТДЮ

Юдченко І.І.

45.    

Участь в обласному фестивалі-конкурсі дитячих театральних колективів «Світ надії дивосвіт»

25.03

15.00

БТДЮ

Юдченко І.І

 

ІV. Перевірки

 

1.

Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ району з зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології, літературного читання і музичного мистецтва (початкові класи)

Протягом місяця

Профільні методисти

2.

Хід конкурсу — огляду  кабінетів  з зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології, літературного читання і музичного мистецтва (початкові класи)

Протягом місяця

Профільні методисти

3

Вивчення досвіду роботи вчителів і вихователів, які атестуються на встановлення чи підтвердження вищої категорії та присвоєння педагогічних звань

До 17.03

Профільні методисти

 

 

 

^ Вгору ^