План роботи Снігурівського РМК на червень 2017 року

Дата опублікування:
1 червня 2017 року.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Завідувач Снігурівського

районного методичного кабінету

_______________Г.О.Богданова

31 травня  2017 року

 

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету на червень 2017 року

ЗМІСТ     ЗАХОДУ Термін

виконання

Відповідальні

 виконавці

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної                                                  служби в навчальних закладах району
1.        ЗНО з історії 02.06

ЗОШ №4

10.00

Богданова Г.О.

Бунчук С.А.

2.        ЗНО з російської мови 06.06

Миколаїв

Богданова Г.О.
3.        ЗНО з біології 08.06

Миколаїв

Богданова Г.О
4.        ЗНО з географії 12.06

Миколаїв

Богданова Г.О
5.        ЗНО з фізики 14.06

Миколаїв

Богданова Г.О
6.        ЗНО з хімії 16.06

Миколаїв

Богданова Г.О
7.        Підготовка до проведення серпневої конференції Протягом місяця Зав. РМК, методисти
8.        Підсумки методичної роботи з педагогічними працівниками у навчальних закладах району і планування на новий навчальний рік До 17.06 Зав. РМК, методисти
9.        Планування роботи РМО на серпень 2017 року До 10.06 Профільні методисти, керівники РМО
10.    Надання методичної допомоги адміністраціям ЗНЗ щодо впровадження та організації профільного навчання Протягом місяця Горностай Л.В.
11.    Надання в РМК наказів щодо впровадження профільного навчання у 2016 -2017 н.р. (Олександрівська, ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №4, районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка, Калинівський  НВК) До 08.06 Горностай Л.В.
12.    Надання інформації до інформаційного прес-центру для розміщення на сайтах відділу освіти,  Снігурівської РДА Протягом місяця Шиян О.В.

Благодатна З.І.

 

13.    Надання в ДОН звіту про стан травматизму в ЗНЗ району за травень 2017 року До 09.06 Шиян О.В.
14.    Підготовка підсумкових наказів про стан викладання навчальних предметів Протягом місяця Профільні

методисти

15.    Надання педагогічним працівникам індивідуальних методичних консультацій Протягом місяця Профільні методисти
16.    Поповнення і систематизація картотеки ППД вчителів району, яким присвоєно звання «Вчитель-методист», «Старший вчитель» за підсумками атестації 2017 року Протягом місяця Профільні методисти
17.    Підготовка наказів «Про підсумки науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2016-2017 н.р.», «Про результативність роботи опорних шкіл у 2016-2017 н.р.» До 16.06 Богданова Г.О.
18.    Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження голови ОДА від 26.05.2010 №163-р «Про забезпечення виконання Доручення ПУ від 23.04.10 №1-1/749 (щодо захисту прав і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). До 06.06 Клапчук Ю.В.
19.    Надання інформації до Снігурівського УСЗН щодо виконання доручення заступника голови ОДА    «Про стан виконання вимог законодавства у сфері соціального захисту ветеранів війни» До 09.06 Клапчук Ю.В.
20.    Надання інформації до Снігурівської РДА щодо виконання розпорядження голови ОДА від 06.04.2016 №114-р «Про відзначення в Миколаївській області     21-ї річниці Конституції України (УПУ від 15.03.16     № 94/2016) 12.06 Клапчук Ю.В.
21.    Надання інформації до Снігурівської РДА щодо виконання розпорядження голови ОДА від 02.11.2015 №354-р «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року в Миколаївській обл.) До 12.06 Клапчук Ю.В.
22.    Надання інформації до Снігурівської РДА щодо виконання розпорядження голови ОДА від 23.03.2011 №72-р «Про виконання Постанови Верховної Ради України від 03 лютого 2011 р. № 2992 – VI «Про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні «Молодь за здоровий спосіб життя» До 06.06 Клапчук Ю.В.
23.    Надання інформації про роботу практичного психолога з учасниками навчально-виховного процесу у конфліктний та постконфліктний період за червень До 01.06 Клапчук Ю.В.
24.    Надання інформації до Снігурівського РМК про стан вихонання наказу ДОН від 31.10.2014 684 «Про роль педагога в посиленні національно-патріотичного виховання  у навчальних закладах Миколаївської області» До 06.06 Клапчук Ю.В.
25.    Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2012 №438-р «Про заходи правової освіти громадян щодо популяризації  серед населення участі громадян у діяльності інститутів громадянського суспільства» До 06.06 Клапчук Ю.В.
26.    Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження № 226-р «Про заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні та подальшого дослідження теми голодоморів в Україні у Миколаївської області» До 06.06 Клапчук Ю.В.
27.    Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження № 281-р від 20.06.2011 «Про заходи з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників на 2011-2015 роки в Снігурівському районі» До 06.06 Клапчук Ю.В.
28.    Надання інформації до Снігурівської РДА про виконання розпорядження № 605-р «Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року в Миколаївській області» До 06.06 Клапчук Ю.В.
29.    Методична допомога новопризначеним завідувачам ДНЗ щодо організації літнього оздоровлення дошкільників Протягом місяця Татаренко О.А.
30.    Надання звітної інформації до ДОН щодо організації харчування у ДНЗ району До 24.06 Татаренко О.А.
31.    Надання інформації до Снігурівського РМК звіту про функціонування літніх мовних таборів До 15.06 Благодатна З.І.
32.    Надання інформації до Снігурівського РМК  щодо виконання плану заходів обласної програми «Молодь Миколаївщини на 2016-2020 роки» До 12.06 Клапчук Ю.В.
33.    Надання пропозицій до Снігурівського РМК  щодо проектів навчальних програм старшої школи, розміщених на сайті МОН України До 14.06 Горностай Л.В.

Шиян О.В.

Лапченкова Л.М.

34.    Надання до КФВС матеріалів про участь учнів ЗНЗ у Всеукраїнських змаганнях До 25.06 Решетніков В.В.
35.    Надання до Снігурівського РМК звіту про підсумки оцінювання фізичної підготовленості учнів ЗНЗ  До 01.06 Керівники ЗНЗ

Решетніков В.В.

36.    Надання до відділу культури, молоді та спорту РДА звіту про підсумки оцінювання фізичної підготовленості учнів ЗНЗ  До 09.06 Решетніков В.В.
37.    Надання до Снігурівського РМК матеріалів про проведені заходи, присвячені Олімпійському дню До 09.06 Керівники ЗНЗ

Решетніков В.В.

38.    Надання до КФВС матеріалів про проведені заходи, присвячені Олімпійському дню До 20.06 Решетніков В.В.
39.    Надання до відділу культури, молоді та спорту РДА матеріалів про проведені заходи, присвячені Олімпійському дню До 15.06 Решетніков В.В.
 

ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти

 

1.        Семінар шкільних бібліотекарів (підготувати звіт про інвентаризацію фонду підручників та попередній контингент учнів на 2017-2018 н.р.) 07.06

10.00

Гімназія

Горностай Л.В.

Силкіна Т.Б.

 

2.        Засідання круглого столу вчителів природничих наук Снігурівських ЗОШ № 1,  ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, Снігурівської районної гімназії 09.06.

9.00

БТДЮ

(ІІ поверх)

Горностай Л.В.

Шиян О.В.

Керівники РМО

3.        Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ району 16.06

9.00

Гімназія

Богданова Г.О.
4.        Засідання РМО практичних психологів «Підсумки роботи психологічної служби за 2016-2017 н.р.» 07.06

10.00

Гімназія

Клапчук Ю.В.

Панкратова І.І.

5.        Участь в обласному методичному активі «Психолого-педагогічні особливості розвитку готовності вчителів до роботи в Новій українській школі» (Панкратова І.І., СРГ) 19-20.06

с.Чорноморка, Очаківський

район

Клапчук Ю.В.
6.        Участь в скул-ворку для вчителів фізики         (Завгородня Р.В., Олександрівська ЗОШ, Свідерко А.В., Павлівський НВК, Проскурін Ю.О., Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка) 14.06

м.Баштанка

Районна гімназія

Горностай Л.В.
7.        Засідання ради та методичної ради Центрального освітнього округу 08.06.

15.00

РМК

Горностай Л.В.
8.        Опрацювання вчителями ЗНЗ району матеріалів що  реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом» Протягом місяця Горностай Л.В.
9.        Участь вчителів початкових класів у роботі Літньої школи «Використання ІКТ в початковій школі» 12-16.06

с.Залізний Порт

Лапченкова Л.М.
10.    Участь вчителів початкових класів у роботі Літньої школи «Створення розвивального середовища на засадах інтегрованого навчання в початковій школі» (Олєйнік І.С., ЗОШ № 3, Башинська О.І., Промінський НВК) За окремим графіком

м.Очаків

Лапченкова Л.М.
11.    Проходження курсів підвищення кваліфікації та участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі для вчителів початкових класів, які впроваджують педагогічну технологію «Росток» (Мороз Н.Ю.,      Лавро О.І., ЗОШ № 2) 06-10.06

м.Очаків

Лапченкова Л.М.
12.    Участь у перевірці робіт ЗНО з української мови і літератури (Жуковець З.Л., Бабій Г.П., СРГ,         Федько О.І., ЗОШ № 4) 29.05-02.06

МОІППО

Благодатна З.І.
 

ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади

 

1.        Святкування Міжнародного дня захисту дітей «Ми в літо відчиняємо двері» (музично-розважальна програма) 01.06

09.30

БТДЮ

Юдченко І.І.

Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

2.        Районний фестиваль «Зірковий калейдоскоп» 01.06

10.30

БТДЮ

Богданова Г.О.

Юдченко І.І.

Шиян О.В.

Клапчук Ю.В.

3.        Робота літніх мовних таборів  на базі ЗНЗ району 29.05-09.06 Благодатна З.І.

Адміністрація ЗНЗ

4.        Участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 05-09.05

10.00

 с. Мєшково-Погорілове

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

5.        Проведення заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей та Олімпійському дню Перша декада

червня

Керівники ЗНЗ
6.        Шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню захисту дітей та Олімпійському дню 1.06.

9.00

ЗОШ №4

 

Пастухов В.І.

7.        Участь у благодійній акції «Допомога навчальним закладам зони АТО» До 10.06 Клапчук Ю.В.
8.        Всеукраїнський турнір  з дзюдо, присвячений Міжнародному дню захисту дітей та Олімпійському  дню 1.06.

10.00

Снігурівська ДЮСШ

 

 

Зіньковський С. Г.

 

9.        Турнір з футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей та Олімпійському дню 1.06.

10.00

Футбольний майданчик ДЮСШ

 

Пастухов В.І.

10.    Підготовка до участі у конкурсі творчих робіт «Українська революція: свіжий погляд» До 30.06 Шиян О.В.
11.    Участь у Всеукраїнській літній хіміко-біологічній школі (подача заявок в Снігурівський РМК до 10 червня)

 

 30.06-07.07

м.Київ

Горностай Л.В.

Шиян О.В.

12.    Участь у Всеукраїнській літній мистецтвознавчій школі (подача заявок до 16 червня) 03-10.07

м.Ужгород

Шиян О.В.
13.    Участь у Всеукраїнській літній фізичній школі 10-17.06

м.Київ

Шиян О.В.
14.    Участь у Всеукраїнській літній школі з робототехніки та інформаційних технологій; з філології 13-20.06

Хмельницька область

Шиян О.В.
15.    Участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави» 03-10.07

м.Чорноморка, Одеська область

Шиян О.В.
16.    Участь в обласному конкурсі юних натуралістів (Снігурівська районна гімназія ім.. Т.Г.Шевченка, БТДЮ) 06.06

МОЕНЦ

Горностай Л.В.
17.    Участь у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій 06-09.06

м.Київ

Горностай Л.В.
18.    Участь у Всеукраїнському зборі лідерів дитячого екологічного парламенту та представників юнацьких секцій 12-15.06

м.Київ

Горностай Л.В.
19.    Участь у регіональному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина» До 08.06 Клапчук Ю.В.

Шиян О.В.

20.    Участь у конкурсі шкільних малюнків «Я маю право» До 03.06 Клапчук Ю.В.
21.    Турнір з легкої атлетики, присвячений Міжнародному  дню захисту дітей та Олімпійському дню

 

 

1.06.

9.00

Стадіон «Колос»

 

Пастухов В.І.

22.    Веселі старти, присвячені Олімпійському дню 15.06.

11.00

Першотравнева ЗОШ

Зіньковський С. Г.

 

23.    Участь у проведенні випускних вечорів учнів 11 класів 23-24.06 Відділ освіти, РМК
24.    Участь в обласних змаганнях з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) 10.06

МОЦНТТУМ

09.00

Юдченко І.І.
25.    Участь в обласних змаганнях з ракетомодельного спорту 03 – 04.06 МОЦНТТУМ

09.00

Юдченко І.І.
26.    Відкрита першість БТДЮ зі спортивного туризму 13-15.06

Павлівський гай

 

Юдченко І.І.
   

ІV. Перевірки

 

 
1. Організація  проведення ДПА у ЗНЗ району Згідно з графіком Профільні методисти
2. Робота літніх мовних таборів  29.05-09.06 Відділ освіти

Снігурівський РМК

^ Вгору ^