План роботи Снігурівського РМК на листопад 2017 року

Дата опублікування:
30 жовтня 2017 року.

 

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету на листопад 2017 року

 

ЗМІСТ     ЗАХОДУ Термін

виконання

Відповідальні

виконавці

 

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної 

служби в навчальних закладах району

 

1. Проведення уроків учасниками І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель  року-2018» 14-16.11

Гімназія

Благодатна З.І.

Профільні методисти

2. І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель  року-2018» (номінації «Українська мова і література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура») 17.11

9.00

ЗОШ №4

Богданова Г.О.

Благодатна З.І.

3. Надання до РМК інформації про відзначення Дня української писемності та мови у ЗНЗ району До 07.11 Благодатна З.І.
4. Надання інформації до РМК про проведення у ЗНЗ заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу До 16.11 Клапчук Ю.В.
5. Надання інформації до РМК про проведення заходів щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні До 20.11 Клапчук Ю.В.
6. Надання інформації до МОІППО про впровадження інформаційно-освітньої  програми «Сімейна розмова» До 03.11 Клапчук Ю.В.
7. Передплата освітянської преси та бюлетеня «Офіційний вісник Президента України» До 10.11 Горностай Л.В.
8. Подання до РМК копій квитанцій на передплату освітянської преси та бюлетеня «Офіційний вісник Президента України» (ЗНЗ і ПНЗ) До 16.11 Горностай Л.В.
10. Вивчення досвіду роботи вчителів та вихователів ДНЗ, які атестуються на вищу категорію та присвоєння педагогічних звань Протягом місяця Профільні методисти
11. Надання методичної допомоги ЗНЗ щодо впровадження профільного навчання Протягом місяця Горностай Л.В.
12. Відвідування уроків у 1-4 класах Протягом місяця Лапченкова Л.М.
13. Робота  постійно  діючого  консультпункту  для  вчителів 1-4 класів при Снігурівському РМК Протягом місяця Лапченкова Л.М.
14. Надання інформації до інформаційного прес-центру для розміщення на сайтах відділу освіти та Снігурівської РДА Протягом місяця Шиян О.В.

Благодатна З.І.

15. Висвітлення у засобах масової інформації досвіду роботи навчальних закладів району Протягом місяця Профільні методисти
16. Надання інформації про атестацію педагогічних працівників, які атестуються атестаційною комісією ДОН До 03.11 Бєлєй Н.І.
17. Звірка військовозобов’язаних працівників у РВК До 30.11 Бєлєй Н.І.
18. Надання індивідуальних консультацій  керівникам ДНЗ Протягом місяця Татаренко О.А.
19. Звірка списків дітей-інвалідів дошкільного віку Протягом місяця Татаренко О.А.
20. Надання до РМК інформації щодо проведеної роботи з дітьми у конфліктний та постконфліктний період за листопад До 23.11 Клапчук Ю.В.
21. Проведення цільових профілактичних оглядів на предмет виявлення наркологічних захворювань За окремим графіком Клапчук Ю.В.
22. Надання до МОІППО звіту про проведення ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка 25.11 Благодатна З.І.
23. Надання до МОІППО звіту про проведення ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 30.11 Благодатна З.І.
24. Надання інформації до МОІППО про осіб, відповідальних за проведення ІІ етапу учнівських олімпіад До 30.11 Шиян О.В.
25. Надання до РМК інформації про заплановані заходи до Всеукраїнського тижня права Протягом місяця Шиян О.В.
26. Надання до РМК інформації про стан виконання наказу ДОНМ від 31.10.2014р. №684 «Про роль педагога в посиленні патріотичного виховання в Миколаївській області» До 21.11 Клапчук Ю.В.
27. Надання інформації до РМК про виконання розпорядження голови РДА від 20.04.11  №174-р «Про виконання Постанови Верховної Ради України від 03.02.2011 № 2992-VІ «Про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні «Молодь за здоровий спосіб життя» До 23.11 Клапчук Ю.В.
28. Надання до КФВС інформації про впровадження українського проекту «Самбо у кожний навчальний заклад» До 20.11 Решетніков В.В.
29. Надання до КФВС матеріалів про участь учнів ЗНЗ у Всеукраїнських змаганнях До 25.11 Решетніков В.В.
30. Надання до відділу культури, молоді та спорту РДА плану проведення заходів на грудень До 30.11 Решетніков В.В.
 

ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти

 

1. Районна конференція «Снігурівський район – вагома складова Миколаївської області» 01.11

9.00

ЗОШ № 4

(актова зала)

Богданова Г.О.

Благодатна З.І.

Шиян О.В.

2. Засідання РМО вчителів 1,2,3 класів 01.11

9.00

ЗОШ №2

Лапченкова Л.М.

Керівники РМО

3. Засідання РМО вчителів української мови і літератури, математики, суспільних дисциплін, фізики, біології, хімії, географії, іноземних мов (один представник від закладу І-ІІ, І-ІІІ ст.) 01.11

9.00

ЗОШ №4

 

Профільні методисти

Керівники РМО

4. Участь у семінарі-нараді щодо проведення І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» 02.11

10.00

МОІППО

Благодатна З.І.
5. Участь у семінарі-практикумі із підготовки вчителів 1 класів до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у 2018-2019 н. р.» (учителі 4-х класів) 02.11

09.00

МОІППО

Лапченкова Л.М.
6. Засідання круглого столу «Інклюзивна освіта: люди, ресурси, технології» (директори ЗНЗ, ЗДНВР) 03.11

9.00- 10.30

ЗОШ №3

Мендус Л.І.

Богданова Г.О.

 

7. Нарада директорів ЗНЗ 03.11

10.30-12.30

ЗОШ №3

Мендус Л.І.

 

8. Засідання науково-методичної ради РМК:

 

 

1. Науково-методичний супровід роботи з педагогічними працівниками навчальних закладів району в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» (Єндзевич А.В., Нововасилівська ЗОШ)

 

2. Підсумки ЗНО-2017 та організаційно-методичний супровід ЗНО-2018 (Юзва Т.М., Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка)

 

3. Сайт освітнього закладу – обов’язкова умова успішної діяльності Нової української школи

 

4. Огляд новинок науково-методичної літератури (Новицька В.М., Знам’янська ЗОШ)

03.11

10.30-12.30

ЗОШ №3

Богданова Г.О.

 

 

Богданова Г.О.

 

 

 

 

 

Богданова Г.О.

 

 

 

 

Шиян О.В.

 

 

Горностай Л.В.

 

 

9. Участь в обласній конференції «Юний генетик та селекціонер» 08.11

09.30

ОЕНЦУМ

Горностай Л.В.
10. Участь в ІІІ Міжнародній НПК «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку» 09-10.11

м.Київ

Горностай Л.В.
11. Участь у засіданнях обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти  в освітніх галузях «Українська мова», «Здоров’я та фізична культура», «Технології», «Математика», «Природознавство» За окремим графіком

МОІППО

Лапченкова Л.М.
12. Участь у тижні підвищення кваліфікації для вчителів німецької мови (Островчук О.І., Калинівський НВК) 30.10-03.11

МОІППО

Благодатна З.І.
 

ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади

 

1. ІІ (районний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка (5-11 класи) 11.11

8.30

ЗОШ № 4

Благодатна З.І.

Жуковець З.Л.

2. Проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Початок

8.30

 

 

Профільні методисти

Керівники РМО

— російська мова і література (9-11 кл.) 18.11

ЗОШ № 4

Благодатна З.І.

Снєгова І.В.

— історія (8-11 кл.) 19.11

ЗОШ № 1

Шиян О.В.

Нартова С.М.

— інформатика (8-11 кл.)

 

25.11

ЗОШ № 3

Шиян О.В.

Ткаченко О.М.

— німецька мова (8-11 кл.)

 

 

— хімія (7-11 кл.)

26.11

ЗОШ № 4

Благодатна З.І.

Кретович В.В.

 

Горностай Л.В.

Панкратова І.І.

3. Підготовка до участі у Всеукраїнському учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова» Протягом місяця Шиян О.В.

 

4. Участь в осінній сесії МАН 10-11.11 Юдченко І.І.
5. Участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, авто-, ракето-, судномодельного напрямків (Борисов О.А., БТДЮ) 07-10.11

м. Київ

Юдченко І.І.

 

6. Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики  та комп’ютерної вправності «Бобер — 2017» 12-14.11 Шиян О.В.

 

7. Участь у ІІ Міжнародному конкурсі наукових і творчих робіт імені В.Маняка і Л.Коваленко 15.11 Шиян О.В.

 

8. Участь в обласному інтернет-форумі «Моя педагогічна знахідка» 20-24.11 Шиян О.В.

 

9. Участь у Міжнародній історико-краєзнавчій конференції учнів «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ ст.» 23-26.11 Шиян О.В.
10. Участь у конкурсі наукових есе «Сучасні тенденції розвитку міжнародної економіки» До 30.11

 

Шиян О.В.
11. Участь у ІІ Міжнародній грі з української та зарубіжної літератур «Sunflower — 2017» 30.11 Благодатна З.І.
12. Участь у районному етапі обласного конкурсу «Юний дослідник» Протягом місяця Горностай Л.В.
13. Участь у районному етапі обласного конкурсу «В об’єктиві натураліста» Протягом місяця Горностай Л.В.
14. Участь у волонтерській акції «Біологія – наука майбутнього» Протягом місяця Горностай Л.В.
15. Участь у конкурсі «Intel-Еко Україна 2018» та «Intel-Техно Україна 2017/2018» Протягом місяця Горностай Л.В.
16. Участь у Всеукраїнському Інтернет-турнірі із природничих дисциплін Протягом місяця Горностай Л.В.
17. Участь в обласному конкурсі методичних розробок еколого-натуралістичного спрямування До 25.11 Горностай Л.В.

Шиян О.В

18. Підготовка до участі в Міжнародному історичному інтерактивному конкурсі «Лелека» Протягом місяця Шиян О.В.
19. ІІ (районний) етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

(3-11 класи)

25.11

8.30

ЗОШ № 3

Благодатна З.І.

Лапченкова Л.М.

20. Відзначення Дня української писемності та мови у ЗНЗ району 09.11 Благодатна З.І.
21. Участь у VIII Всеукраїнській краєзнавчій конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» 17-19.11

ОЦТКЕУМ

 

Благодатна З.І.
22. Подання заявок на участь в Міжнародному математичному інтерактивному конкурсі «Кенгуру» До 12.11 Лапченкова Л.М.
23. Подання робіт на участь в районному етапі обласного конкурсу-виставки «Український сувенір» До 24.11. Юдченко І.І.
24. Подання робіт для участі в районному етапі обласного конкурсу-виставки «Новорічна композиція» До 24.11. Юдченко І.І.
25. Участь в обласному конкурсі на кращу розробку заняття для гуртків художньо-естетичного напрямку (керівники гуртків ПНЗ) До 06.11 Юдченко І.І.
26. Участь в І (заочному) етапі обласного конкурсу «Юний дослідник» Протягом місяця Юдченко І.І.
27. Районні змагання з шахів 01.11

09.00

ЗОШ №4

Пастухов В.І.

 

 

28. Районні змагання з настільного тенісу 01.11

09.00

ЗОШ №4

Пастухов В.І.

 

29. Участь в обласних змаганнях з  шахів 09-10.11

Миколаїв, обласний шаховий клуб

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

 

30. Участь в обласних змаганнях з гандболу 23-24.11

 

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

31. Участь в обласних змаганнях з настільного тенісу 16-17.11

Вознесенськ

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

32. Участь в обласних змаганнях з шахів серед учнів ДЮСШ (2001-2002, 2003-2004 р.н.) 22-24.11

Миколаїв, обласний шаховий клуб

Зіньковський С.Г.
33. Підготовка до обласного чемпіонату серед учнів ДЮСШ з дзюдо Протягом місяця Зіньковський С.Г.
 

ІV. Моніторингові дослідження

 

1.  Викладання  у ЗЗСО району  української літератури, біології, астрономії, трудового навчання; української мови, фізкультури, інформатики (початкова школа) Протягом місяця Профільні методисти
2. Огляд  кабінетів  української літератури, біології, астрономії, трудового навчання; української мови, фізкультури, інформатики (початкова школа) Протягом місяця Профільні методисти

 

 

^ Вгору ^