сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

План роботи Снігурівського РМК на травень 2017 року

Дата опублікування:
28 квітня 2017 року.

   «ЗАТВЕРДЖУЮ»

Завідувач Снігурівського районного методичного кабінету _______________Г.О.Богданова

28  квітня  2017 року

 

ПЛАН

роботи Снігурівського районного методичного кабінету на травень 2017 року

 

ЗМІСТ     ЗАХОДУ

Термін

виконання

Відповідальні

 виконавці

І. Організація роботи районного методичного кабінету та методичної                                                  служби в навчальних закладах району

1.

Інформаційно-методична робота з педагогічними працівниками та іншими фахівцями, залученими до проведення ЗНО

За окремим графіком

Богданова Г.О.

2.

Участь у вебінарах ХРЦОЯО з питань ЗНО

За окремим графіком

Богданова Г.О.

3.

ЗНО з української мови і літератури

23.05

ЗОШ № 4

10.00

Богданова Г.О.

Бунчук С.А.

4.

ЗНО з німецької мови

25.05

Миколаїв

Богданова Г.О.

5.

ЗНО з англійської мови

29.05

Миколаїв

Богданова Г.О.

6.

ЗНО з математики

31.05

Миколаїв

Богданова Г.О.

7.

Участь у проведенні Свята останнього дзвоника

26.05

Відділ освіти

РМК

8.

Підготовка аналітичних наказів про стан викладання та рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ району з зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології, літературного читання і музичного мистецтва (початкові класи)

Протягом місяця

Профільні методисти

9.

Підготовка наказу «Про підсумки районного огляду-конкурсу навчальних кабінетів»

До 30.05

Богданова Г.О.

10.

Поповнення картотеки ППД педагогічних працівників  району, яким присвоєно звання «Вчитель-методист» та «Старший вчитель» за підсумками атестації 2017 року

Протягом місяця

Профільні методисти

 11.

Оформлення матеріалів для поповнення картотеки «Передовий педагогічний досвід освітян Снігурівщини»

Протягом місяця

Профільні методисти

     12.

Висвітлення діяльності РМК та навчальних закладів у районній газеті «Вісті Снігурівщини»

Протягом місяця

Методисти

ЗДНВР

     13.

Надання методичної допомоги ЗНЗ щодо впровадження профільного навчання

Протягом місяця

Горностай Л.В.

     14.

Надання наказів до відділу освіти  «Про підсумки атестації педпрацівників у 2016-2017 навчальному році»

До 25.05

Бєлєй Н.І.

     15.

Подання замовлення щодо проходження педпрацівниками курсів підвищення  кваліфікації у 2018 році

До 30.05

Бєлєй Н.І.

     16.

Надання характеристик педагогічних працівників для нагородження грамотою ДОН

До 15.05

Бєлєй Н.І.

     17.

Підготовка наказу «Про стан виконання навчальних програм  у ЗНЗ району»

До 30.05

Богданова Г.О.

     18.

Надання в РМК статистичних та аналітичних звітів практичних психологів за 2016-2017 н.р.

До 23.05

Клапчук Ю.В.

     19.

Надання в РМК інформації про реалізацію регіонального плану заходів щодо розвитку психологічної служби системи освіти на період до 2018 року

До 12.05

Клапчук Ю.В.

     20.

Надання в РМК інформації щодо проведення заходів до Дня Європи в Україні у 2017 році

До 22.05

Клапчук Ю.В.

     21.

Надання в РМК інформації про заходи до Дня слов´янської писемності і культури

До 19.05.

Благодатна З.І.

     22.

Надання в ДОН звіту про стан травматизму в ЗНЗ району за квітень 2017 року

До 10.05

Шиян О.В.

    23.

Надання педагогічним працівникам індивідуальних методичних консультацій

Протягом місяця

Зав. РМК

Профільні методисти

    24.

Надання інформації в РМК про замовлення підручників для учнів 9 класу на Репозитарії МОН (ІІ тур – замовлення)

До 10.05

Горностай Л.В.

    25.

Узагальнення матеріалів атестації Романово-Булгаківського  ДНЗ

До 01.05

Татаренко О.А.

    26.

Подання планів роботи ДНЗ на літній оздоровчий період

До 25.05

Татаренко О.А.

    27.

Подання до РМК звітної інформації про проведення у ДНЗ  Тижня безпеки дитини

До 24.05

Татаренко О.А.

    28.

Надання інформації до МОПМПК про дітей-інвалідів, які проходитимуть ПМПК у серпні (уточнення списків)

До 10.05

Клапчук Ю.В.

    29.

Надання інформації про роботу практичного психолога з учасниками навчально-виховного процесу у конфліктний та постконфліктний період за травень 2017 року

17.05

Клапчук Ю.В.

    30.

Надання інформації до Снігурівського РМК про проведення заходів щодо відзначення 72-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

До 10.05

Клапчук Ю.В.

    31.

Зустріч учнів міських шкіл з ветеранами Великої Вітчизняної війни у Снігурівському районному народному історико-краєзнавчому музеї

03.05.

14.00

Клапчук Ю.В.

    32.

Надання інформації до Снігурівського РМК про стан виконання наказу ДОНМ від 31.10.2014 №684 «Про роль педагога в посиленні патріотичного виховання у навчальних закладах Миколаївської області»

До 18.05

Клапчук Ю.В.

    33.

Надання інформації до Снігурівського РМК про направлення статей на сайт відділу освіти та розміщення на шкільному сайті

До 01.05.

Шиян О.В.

    34.

Надання інформації до інформаційного прес-центру для розміщення на сайтах відділу освіти,  Снігурівської РДА

Протягом місяця

Шиян О.В.

Благодатна З.І.

    35.

Відвідування уроків у 1-4 класах

До 19.05.

Лапченкова Л.М.

    36.

Експертиза контрольних робіт з ДПА у 4-х класах

20-26.05

Лапченкова Л.М.

    37.

Надання в МОІППО інформації про результати ДПА в 4-х класах ЗНЗ району

26.05

Лапченкова Л.М.

    38.

Надання інформації до РМК про підсумки роботи ШМО за 2016-2017рр. (вчителі початкових класів та математики)

До 25.05

Лапченкова Л.М.

    39.

Надання до КФВС матеріалів для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури з елементами футболу»

До 10.05

Решетніков В.В.

 

ІІ. Проведення семінарів, нарад, ради РМК, участь у колегіях відділу освіти

 

  1.

Засідання науково-методичної ради РМК

 

1.      Удосконалення форм і методів краєзнавчої роботи у системі патріотичного виховання підростаючого покоління (Ковтун Г.М., Павлівський НВК)

2.      Підсумки атестації педагогічних працівників у 2017 році

3.      Координація діяльності дошкільного навчального закладу і школи щодо забезпечення готовності дітей до навчання (Іванченко Т.В., Широківський ДНЗ, Скоробогата  А.М., Широківська ЗОШ)

4.      Співпраця класного керівника й практичного психолога в контексті модернізації освіти (Кореновська С.В., Снігурівська ЗОШ №3)

5.      Хід виконання рішень засідання науково-методичної ради РМК від 05.04.2013 «Про співпрацю навчального закладу та міської/сільської ради щодо роботи з учнівською молоддю» (Шевчук Г.І., Снігурівська ЗОШ №4, Піскун О.Ф., Олександрівська ЗОШ)

6.      Система роботи навчального закладу щодо залучення обдарованої молоді в МАН (Юдченко І.І., БТДЮ, Риженко Л.Г., Снігурівська ЗОШ №1)

7.      Огляд новинок науково-методичної літератури (Бондаренко Н.Л., Галаганівський НВК)

12.05

9.00

Гімназія

Зав.РМК

 

 

Благодатна З.І.

 

Белєй Н.І.

 

Татаренко О.А.

 

 

 

Клапчук Ю.В.

 

 

 

Богданова Г.О.

Клапчук Ю.В.

 

 

 

Шиян О.В.

 

 

Горностай Л.В.

  2.

Засідання районного методичного об´єднання практичних психологів «Вплив особистісних компетентностей на вибір майбутньої професії старшокласника»

12.05

9.00

РДА, каб.305

Клапчук Ю.В.

  3.

Участь в обласному практичному семінарі «Підготовка суддів І-ІІ категорій» (Рудюк О.А., ЗОШ №1, Григор´єв В.Я., Широківська ЗОШ)

03 – 09.05

МОЦТКЕУМ

Юдченко І.І.

  4.

Участь у занятті експериментальної школи зростання фахової майстерності педагога-вчителя інформатики (Ткаченко О.М., СРГ)

16.05

9.00

МОІППО

Шиян О.В.

  5.

Участь у засіданнях обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу до викладання в Новій українській школі» на уроках літературного читання, природознавства, інформатики, курсу «Я у світі»

За окремим графіком

Лапченкова Л.М.

  6.

Участь у засідання університету знань методистів початкової освіти з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу до викладання предметів у Новій українській школі»

11.05

9.00

МОІППО

 

Лапченкова Л.М.

  7.

Участь у супервізійному кейс-семінарі «Інноваційні моделі та форми організації корпоративного навчання керівних та педагогічних кадрів в умовах реформування освіти»

За окремим графіком

МОІППО

Горностай Л.В.

 

ІІІ. Масові заходи, конкурси, олімпіади

 

1.

Участь у V обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

2.

Участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок»

 До 01.05

Клапчук Ю.В.

3.

Участь в урочистому зібранні, присвяченому Дню Перемоги

05.05

РБК

13.00

Відділ культури

4.

Покладання квітів до пам ´ятників загиблим воїнам

09.05

9.00

ЗНЗ,ПНЗ, ДНЗ

5.

Участь у І Всеукраїнській Хвилині миру

08.05

РДА

19.00

ЗНЗ,ПНЗ, ДНЗ

6.

Участь у VІІ Міжнародному благодійному фестивалі дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик»

25.05-29.05

Клапчук Ю.В.

 

7.

Відзначення Дня слов’янської писемності і культури у ЗНЗ району

24.05

Благодатна З.І.

8.

Участь учнів ЗНЗ у конкурсах для дітей «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра», «Я – винахідник»

Протягом місяця

Клапчук Ю.В.

9.

Участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право» (роботи подавати до Головного  територіального управління юстиції у м.Миколаїв)

 До 13.05

Клапчук Ю.В.

10.

Участь в обласному відкритому конкурсі малюнків «Я та Європа»

До 19.05

Клапчук Ю.В.

11.

Підготовка до обласного конкурсу юних натуралістів

Протягом місяця

Горностай Л.В.

12.

Участь в обласному фестивалі «Українська паляниця» (заявки до 05.05.2017р.)

13.05

ОБХТ

Горностай Л.В.

13.

Участь в обласному етапі фестивалю ДЮП (команда Снігурівської ЗОШ № 1)

15.05

м.Миколаїв

Горностай Л.В.

14.

Участь у районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

Протягом місяця

Горностай Л.В.

15.

Участь у Всеукраїнському форумі юних екологів України в УДЦ «Молода гвардія» (Васильєва Олександра, Снігурівська ЗОШ №4)

02-22.05

м.Одеса

Горностай Л.В.

16.

Подання робіт для участі у конкурсі короткометражного кіно, відеороликів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей (на вказаний сайт)

До 19.05

Шиян О.В.

17.

Участь у конкурсі фольклорно-інструментальної музики та народного співу імені Миколи Аркаса (Миколаївський фонд «Дітям України»)

14.05

11.00

Будинок вчителя

Шиян О.В.

18.

Участь в  обласному учнівському навчально-виховному проекті «Ми розповідаємо світу про Миколаївщину»

До 20.05

Клапчук Ю.В.

19.

Участь команди району в обласному етапі предметних олімпіад серед учнів 4 класів

13.05

9.00

МОІППО

 

Лапченкова Л.М.

20.

Участь у ІІІ етапі 41 Всеукраїнського зльоту ЮІР (Снігурівська ЗОШ №4)

05.05

10.00

Миколаївська ЗОШ № 60

Лапченкова Л.М.

21.

Участь у щорічному конкурсному сезоні «Конкурсна весна – 2017» на «Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України»

Протягом місяця

Профільні методисти

22.

Участь у Чемпіонаті області серед юнаків зі спортивного туризму

18-22.05

МОЦТКЕУМ

Ур. Мар’ївське

Юдченко І.І.

23.

Участь в обласному зборі-змаганні юних рятувальників «Школа безпеки»

18-22.05

МОЦТКЕУМ

Ур. Мар’ївське

Юдченко І.І.

24.

Участь в обласному зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців

18-22.05

МОЦТКЕУМ

Ур. Мар’ївське

Юдченко І.І.

25.

Участь в обласному зльоті юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край» (учні-члени МАН району)

11-13.05

МОЦТКЕУМ

Юдченко І.І.

26.

Районний етап Всеукраїнських змагань «Старти надій»

03.05

9.00

Стадіон

«Колос»

Пастухов В.І.

Решетніков В.В.

27.

Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15-16.05

9.00

Любинське водосховище,

Широківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Зав.РМК

Решетніков В.В.

28.

Проведення  щорічного  оцінювання  фізичної

підготовленості  учнівської молоді

Протягом місяця

Керівники ЗНЗ

 

29.

Участь в обласному етапі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» вікової групи 2004 р.н. (фінал)

04-05.05

10.00

м.Миколаїв

ЗОШ І-ІІІ ст.№44

Пастухов В.І.

Мушин М.Я.

30.

Участь в обласному етапі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» вікової групи 2003 р.н. (фінал)

04-05.05

10.00

м.Миколаїв

ЗОШ І-ІІІ ст.№44

Пастухов В.І.

Артюшенко О.М.

31.

Участь у змаганнях «Старти надій».

ХVІ обласні спортивні ігри серед учнів ЗНЗ (7 кл.).

11-12.05

9.30

м.Миколаїв Центральний стадіон

Пастухов В.І.

Решетніков В.В.

32.

Участь в обласних зональних змаганнях  з гандболу (юнаки, дівчата) в залік ХVІ обласних Спортивних ігор серед учнів ЗНЗ (8-11 кл.)

11-12.05

9.30

м.Вознесенськ (дівчата)

смт.Доманівка (юнаки)

Пастухов В.І.

Концевий О.А.

Мушин М.Я.

33.

Участь у змаганнях «Олімпійські надії». 

ХVІ обласні спортивні ігри серед учнів ЗНЗ (1-4 кл.).

16-17.05

м.Миколаїв

 

Решетніков В.В.

Пастухов В.І.

 

 

34.

Районні 3-денні навчально-польові заняття з юнаками, які завершують вивчення предмета “Захист Вітчизни”

10-12.05

9.00

ЗНЗ, Любинське водосховище,

Широківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Керівники ЗНЗ

Воробйов С.М.

Антипенко В.М.

35.

Всеукраїнський турнір  з дзюдо, присвячений Дню заснування  ДЮСШ

14.05

11.00

 ДЮСШ

Зіньковський С.Г.

36.

Веселі старти

 

Протягом місяця

ДЮСШ

Зіньковський С.Г.

 

 

ІV. Перевірки

 

1.

Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ району з зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології, літературного читання і музичного мистецтва (початкові класи)

До 19.05

Профільні методисти

2.

Хід конкурсу-огляду  кабінетів зарубіжної літератури, географії, образотворчого мистецтва, основ здоров’я, екології, літературного читання і музичного мистецтва (початкові класи)

До 19.05

Профільні методисти

3.

Виконання навчальних програм у ЗНЗ району

До 19.05

Відділ освіти

РМК

4.

Організаційно-методичне забезпечення  підготовки та проведення ДПА у ЗНЗ району

До 19.05

Відділ освіти

РМК

5.

Атестація Новокиївського ДНЗ

03-19.05

Відділ освіти

РМК

6.

Атестація Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

10-30.05

Відділ освіти

РМК

7.

Організація проведення ДПА в 4 класі

10-18.05

Відділ освіти

РМК

8.

Проведення ЗНО, ДПА в 11 класі

23-31.05

Відділ освіти

РМК

 

^ Вгору ^