Планові заняття з цивільного захисту

Дата опублікування:
19 квітня 2019 року.

Увага! Увага!Всім! Всім! Всім!

Завітав день незвичайний

У наш шкільний веселий дім!

Бо цивільний захист – це не жарти діти!

    19 квітня 2019 року   в Киселівській  школі було проведено День ЦЗ.  Класні керівники  підготували  планові заняття  з цивільного захисту :  практичне заняття  «Перша допомога в надзвичайних ситуаціях» — 1 клас , «Респіратор та його призначення» — 4 клас ,«Захист населення в надзвичайних ситуаціях» -7клас ; у «Завдання ЦЗ»-2 клас, «ЦЗ населення»-5 клас; класна година  «Допоможи собі сам. Дії населення при   пожежі »-3 клас ; круглий стіл «Виникнення надзвичайних ситуацій при експлуатації електротехнічних приладів у побуті» — 6 клас ; година        спілкування на тему «Цивільна оборона. Дії населення під час надзвичайних ситуацій»; вікторина «Допоможи собі сам» — 8 клас ;  презентація «Дії людини в різних надзвичайних ситуаціях» — 9 клас ;   заняття з елементами тренінгу «Порядок інформування про екстремальні ситуації та порядок дії» -11клас.

       Після сигналу «Увага всім! Хімічне отруєння!» школярі за лічені хвилини в супроводі педагогів, покинули приміщення навчального закладу згідно плану евакуації та вишикувалися  по класам на шкільному подвір’ї. Класні керівники провели перекличку учнів.

   Навчальна евакуація — це дієвий засіб захистити дітей від наслідків будь-якої можливої надзвичайної ситуації . В разі виникнення надзвичайної ситуації дітей охоплює страх та паніка, а якщо дитина знатиме як правильно діяти, це допоможе їй врятуватися. Тому, під час навчань виробляється звичка діяти організовано, без паніки. Таким чином, школярі закріплюють знання в галузі пожежної безпеки, засвоюють правила поведінки в разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

ЗДНВР Л.Г.Марковська

^ Вгору ^