По країнах та континентах

Дата опублікування:
1 березня 2018 року.

23 лютого у Промінському НВК проведено цікавий майстер-клас, котрий провела волонтер Корпусу Миру Меделін та її подруги Ханна й Маріса.

До участі в майстер-класі Меделін задіяла всіх старшокласників, поділивши їх на 5 груп (кожен клас – окрема група) і видавши їм паспорти учасника. Кожна група повинна була відвідати 5 частин світу, на відвідування кожної з них давалося 12 хв, протягом яких учні виконували  певні завдання.

Для учнів 9 класу подорож склалася за таким маршрутом: «Середній Схід — Азія — США — Африка  — Латинська Америка». На кожній зупинці ми виконували різноманітні практичні завдання. Так, на зупинці «Середній Схід» розфарбували малюнок мечеті, а на зупинці «Азія» виготовляли ліхтарики з кольорового паперу. Дуже цікаве завдання чекало нас на зупинці «США». Маріса продемонструвала американські танці під музику «Кантрі» і намагалася нас їх навчити. На зупинці «Африка» ми побачили, який  вигляд мають зерна кави, як їх смажать і як готують каву. А на зупинці «Латинська Америка» ми виготовляли маски у формі черепа, котрі роблять мексиканці,  святкуючи поминальну неділю.

Крім практичних завдань, ми ознайомилися з цікавими фактами стосовно кожної частини світу. Записали по два з них у паспорт. За виконані завдання Меделін нагороджувала нас імпровізованою маркою із зображенням відповідної частини світу. Маршрут заходу вважався пройденим лише за умови виконаних практичних завдань, записаних фактів про різні частини світу та наявності відповідної марки у паспорті.

Підводячи підсумки, Меделін та її подруги нагородили учнів цукерками за правильні відповіді на поставлені запитання. Кожен учасник майстер-класу отримав сертифікат, підписаний нашими американськими друзями. Цей захід запам’ятається нам надовго.

Стець Артем,

 учень 9 класу Промінського НВК

^ Вгору ^