По Україні з краю в край ходить Святий Миколай

Дата опублікування:
22 Грудня 2016 року.

Грудень – довгоочікуване свято для малечі, адже хто ще так виглядає з подарунками Святого Миколая, як не вони? 16 грудня завітав цей Святий до Калинівського НВК. Для нього діти підготували свято під назвою «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай». Відкрили захід гумористичними піснями і рок-н-ролом Баба Яга і Кощій Безсмертний. Їх майстерно зіграли учні 3 класу Пономаренко Т. і Волчастий В. Найменші школярі НВК (учні 1 класу) вітали Миколая піснями, віршиками-звертаннями до Святого і танцями.

sam_1917 sam_2005

 Учні 3 класу переконали всіх присутніх, що навіть підступна дівчинка Ябеда не може перешкодити Миколаю робити добрі справи. У сценці взяли участь казкові персонажі: Іній, Віхола, Баба Яга, Туман. Крім того, кожен школярик виконав пісню в якій прославляв мир, добро, Україну. А ще дівчатка виявили неабиякі хореографічні здібності під час виконання циганського танцю. Другокласники приємно здивували глядачів танцем гномів, вони теж не поступилися іншим у вмінні танцювати, співати, декламувати. Найстарші учні початкової школи зіграли веселу сценку, в якій прославляли Святого-доброчинця. Завершила свято пісня Тіни Кароль «Ой хто, хто Миколая любить», яку виконали всі маленькі учасники. За старанність, слухняність і таланти Святий Миколай, з роллю якого добре справився учень 9 класу Панасюк Дмитро, всім дітям вручив солодкі подарунки.

sam_2077Свято вдалося на славу! Велика заслуга в цьому вчителя музичного мистецтва Танчак Г.І. і вчителів початкових класів Василькової С.І., Манзюк Т.М., Доценко Г.М. і Марикіної Н.С. Святковий урочистий настрій створювала гарно прибрана актова зала і безмежна віра дітлахів у дива.

Доценко Г.М., вчитель Калинівського НВК

^ Вгору ^