сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

«Побороти Зима мріє Весну гомінку!»

Дата опублікування:
15 лютого 2017 року.

 

Є християнські свята, про які знають буквально всі. Стрітення Господнє – одне з двонадесятих свят християнської Церкви, тобто головних свят церковного року. Це неперехідне свято, що відзначається 15 лютого. День Стрітення – точка в часі, у якій зустрілися Старий і Новий Заповіти.

Щорічно цього дня у дитячому садку №2 проводять славне свято Стрітення. Це одне з найулюбленіших малечею свят: адже саме цього дня зустрічаються Весна із Зимою, аби помірятися силою. За народним повір’ям, хто переможе, той і буде господарювати до кінця місяця.

У середу зранку вихованці всіх груп зібралися у музичній залі дитячого садка в очікуванні святкового дійства. Ведуча Шпак М.М. розповіла дітям, про свято Стрітення.

У цей день  білосніжна Зима (Бовсуновська Надія) ще господарювала  у залі, гралася з дітьми в сніжки, «морозила» дітей і казала, що не хоче розлучатися з ними. Та найбільше радості й захоплення в очах дітей можна було побачити з приходом красуні Весни, роль якої успішно зіграла  Ангеліна Номировська. Діти повідомили, що засумували за теплим весняним сонечком. Разом з Весною малюки водили хороводи, прославляли її у віршах і піснях, грали у ігри, танцювали.

Протистояння Зими і Весни відбувалась у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно, ж завдяки підтримці вихованців.

У нашому садочку знають про традицію випікання пташок жайворонків для закликання весни, яких майстерно спекли наші кухарі ВараксаО.В. і ДяченкоА.В. Ними й пригостились малята і гості!

По закінченню свята вихованці садочка разом із вихователями, Зимою та Весною вийшли на майданчик до святкового вогнища, на якому спалили Зиму-ляльку.  

     

Присутні гості дякували завідувачу ДНЗ № 2 О.С.Галагуз за чудове оформлення зали і теплу атмосферу, а музичного керівника – за вдалий сценарій, підготовку та проведення свята.

Свято подарувало діткам гарний настрій і задоволення.

 

Л.Бенько,

вихователь-методист

ДНЗ № 2 м. Снігурівка

 

^ Вгору ^