Поділились досвідом

Дата опублікування:
12 лютого 2019 року.

       Складовою частиною навчально-виховного процесу позашкільних закладів є робота, спрямована на підвищення професійної компетентності та всебічний розвиток творчого потенціалу керівників гуртків. З цією метою в  Снігурівському БТДЮ відбулося засідання районного методичного об’єднання керівників гуртків закладів позашкільної освіти «Впровадження інноваційних технологій як засіб розвитку творчої особистості  в діяльності педагогів Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва».

     З вступним словом до присутніх звернулася методист Снігурівського БТДЮ Нікулишева Т.О., зазначивши,  що джерелом підвищення ефективності занять є творче впровадження елементів інноваційних технологій та організація інтелектуального дозвілля  вихованців.

       Керівники гуртків Бойченко І.З. («Вишивка»), Васильєва О.В. («Виготовлення сувенірів»), Сліпченко Н.Т. (Гурток народної творчості),   переможці обласного конкурсу методичних розробок з науково-технічного напряму, поділилися досвідом проведення занять з використанням інноваційних технологій.

     Керівники гуртків були проінформовані про новинки методичної літератури з питань використання нестандартних форм і методів у позашкільних навчальних закладах.

       Захід пройшов на належному науково-методичному рівні.

                                                                                      Методист БТДЮ

                                                                                      Нікулишева Т.О.

Інф на сайт Веселка (1)

 

 

 

^ Вгору ^