Подорож найоригінальнішими бібліотеками світу До Всеукраїнського дня бібліотек

Дата опублікування:
7 жовтня 2019 року.

Щороку 30 вересня в Україні відзначають День бібліотек. Обрали цю дату невипадково, адже за православним календарем в цей день вшановують святих Віру, Надію, Любов та матір їх Софію. У перекладі з грецької «Софія» означає мудрість, а бібліотеки в усі часи були осередками мудрості та духовності, місцем, де зберігається пам’ять поколінь.

У бібліотеці Снігурівської загальноосвітньої  школи до Всеукраїнського дня бібліотек оформлено книжкову виставку «Всесвіт цікавих книг», тематичні полиці «Життя без книжок – небо без зірок», «Миколаївський зорепад».

Проведено годину інформації з комп’ютерною презентацією «Подорож найоригінальнішими бібліотеками світу», яку коментували одинадцятикласники Д. Бессарабов та К. Зубач. Загальне захоплення викликала Національна бібліотека Казахстану, схожа на літаючу тарілку або мушлю якогось морського молюска, бібліотека Роттердама, яка зовні виглядає, як круїзний лайнер, Національна бібліотека Білорусії, яка вночі щосекунди змінює свій колір і вигляд тощо.

Дітям цікаво було дізнатися про незвичайні бібліотеки і побачити їх. 

Найактивнішим учасникам благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу» Галушко Д., Єропунову І.,  Одреховській Ю., Гайдаржи Т. Барановій А., Туровському К., Мись М. та учням 6-А класу було вручено подяки.  

 

                                                                                                        Н. Огонюк,

                                                                               бібліотекар Снігурівської

                                                                   загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

 

^ Вгору ^