сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
Подорож у Країну Знань

Дата опублікування:
4 вересня 2017 року.

       Початок нового навчального року – хвилююча і радісна подія для дітей і дорослих.  З квітами та повітряними кульками  жовто-блакитного  кольору, поспішали вихованці Снігурівського ДНЗ № 3 на загальносадове свято «День  знань», підготовлене вихователем старшої групи Устіновою І.В. та музичним керівником Білою Л.О.

       Вихованці старшої групи подарували присутнім пісню «Перший дзвоник», флешмоб «Ненька Україна»,  танок дівчаток  під запальну українську мелодію. Діти середньої групи вразили присутніх цікавою постановкою танцю з різнокольоровими стрічками «А я живу на рідній Україні». Молодші вихованці порадували присутніх таночком парами.

       Веселою несподіванкою для  дітлахів був візит Баби-Яги (вихователь Бей Н.І.),  з якою згодом діти грали в гру «Повторюй за мною» та  змагались у конкурсах «Крізь обруч» і «Хто більше».

       Ще більш цікавішим було перевтілення вихователів Ігнатченко Н.В.,Тімуш І.І., Короленко О.С. у дітей ясельної групи. Одягнувшись у дитячий одяг, вони об´єднались у команду «Кукляшки», що змагалась з командою  «Мультяшок» (діти старшої групи).

       Цього дня у кожній віковій групі пройшли перші заняття,  спрямовані на виховання у дошкільників патріотичних почуттів,  гордості  за нашу Україну, бажання бути вільними і незалежними, багатими  та працьовитими.   Увесь день яскраві фарби українських вишиванок милували всіх своєю красою. Усміхнені, щасливі діти довели, що є справжніми патріотами нашої незалежної України.

К.Р. Бондаренко,

вихователь-методист ДНЗ № 3 м. Снігурівка

 

^ Вгору ^