Подяка за яблука

Дата опублікування:
18 січня 2019 року.

   Яблуко — це скарбничка поживних і корисних речовин. Людям давно відомо про корисні властивості яблук і можливо тому вони часто фігурують у різноманітних міфах та легендах. Сподіваємось наші цікаві факти стануть ще однією причиною з’їсти яблуко.

  1. За дослідженнями археологів яблука почали вживати у їжу 8,5 тисяч років тому.
    2. До Європи яблука потрапили завдяки римським солдатам і в давнину вважались розкішшю і були ознакою багатства. Яблука були обов’язковими фруктами на столах заможних греків та римлян.
    3. В місті Кролевці Сумської області росте яблуня, яка належить до числа природних чудес України. Вік живого пам’ятника природи понад 200 років. Яблуня-сад або яблуня-колонія росте у вигляді величезного куща на території понад 100 кв. м, вона вже давно втратила основний материнський стовбур, проте налічується близько п’ятнадцяти врослих в землю стовбурів-гілок. Це єдина в світі яблуня, яка росте таким чином і природа даного феномену досі не вивчена. Винятковий також є те, що з її насіння виростають абсолютно звичайні яблуні.

  Сьогодні, 17 січня всі вихованці та учні Вавилівського навчального закладу отримали яблука від благодійного фонду Ігора Бриченка в рамках акції «Крокуємо з турботою». Після довгих зимових канікул на діток чекає тривалий процес навчання. Саме час збагатити організм вітамінами та енергією. Висловлюємо свою щиру вдячність БФ Ігора Бриченка за ці чудові фрукти. Кожен наш учень знає, що навіть одне яблуко дає заряд енергії, оскільки в ньому є безліч вітамінів. Тож дякуємо шановний пане Ігорю за такий прояв турботи до наших дітей. Хай Бог нагородить вас і Вашу родину всіма благами, обдарує довголіттям, дасть вам щастя і удачі!

Вчитель Мутко С. М.

 

 

^ Вгору ^