Полюбіть майбутнє – крила виростуть

Дата опублікування:
16 листопада 2016 року.

Живе той, хто поспішає наблизити

Майбутнє в сьогодення,

не затримуючись у минулому

                             Шалва Амонашвілі

За сприяння Міністерства освіти і науки України в  Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (м.Київ) 15–16 жовтня 2016 року відбулися ХІ Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки «Полюбіть майбутнє – крила виростуть». Учасниками читань стали директор Олександрівської школи Завгородня Р.В. і я, вчитель початкових класів цієї школи Завадська С.О.

20161015_08291320161015_150545

На Читаннях були присутні Шалва Олександрович і Паата Шалвович Амонашвілі, Президент Всеукраїнської культурно–освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, кандидат педагогічних наук, доцент Крук С.Л. та ще багато почесних гостей.

Майбутнє – це створення такого простору, в якому живуть нові сенси. Завдання Читань – розкриття й усвідомлення духовних сенсів гуманної педагогіки та застосування їх у щоденному вчительському житті. Така робота вимагає від нас напруження розумових і фізичних сил, певної внутрішньої зміни. Особисто для мене ХІ  Читання – це спільна робота однодумців, спрямована на розкриття та  усвідомлення духовних основ гуманної педагогіки і створення простору майбутнього в сучасному житті.

20161015_083117

Я взяла участь у роботі творчої майстерні «Урок – лабораторія майбутнього» та у майстер-класі «Полюбіть майбутнє – крила виростуть». За участь у Читаннях всі учасники отримали сертифікати.

Протягом трьох років я відвідую семінари Ш.О.Амонашвілі і маю надію, що ще неодноразово відвідаю їх з метою вивчення та впровадження елементів досвіду роботи  видатного педагога в практику своєї педагогічної діяльності.

Завадська С.О.,

вчитель початкових класів

^ Вгору ^