Посвята у козачата

Дата опублікування:
16 листопада 2016 року.

День захисника України — свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист — економічний, гуманітарний, інформаційний. А ще це  прекрасна нагода зазирнути в історію  та згадати подвиги українського воїнства.

   dscn2099

У Калинівському НВК пройшло ряд заходів, присвячених цій даті. Найяскравішим з них стало свято для першокласників «Посвята в козачата». Наймолодші учні нашого комплексу разом зі своїм класоводом Васильковою Світланою Іванівною ретельно вивчали історію створення козацького війська, його звичаї та традиції, багато дізналися про характер козаків, а тому  змогли переконати всіх присутніх, що вони  — нащадки козацького роду.

dscn2111

Юні козачата розповіли у віршах про подвиги воїнів-захисників рідної землі, у веселих конкурсах і змаганнях демонстрували козацьку спритність, а запальний український танок став окрасою цього дійства.

dscn2133

Такі заходи виховують любов до власної історії, землі, вчать дітей патріотизму.

  Мікуляк Н.В.,

ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^