Посвята в читачі

Дата опублікування:
15 Травня 2017 року.

                    Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулась до знань,

                            турбуйтесь про головні, найважливіші джерела

                    духовної культури – бібліотеки.

                                                                      В. Сухомлинський

 

    Є вислів: «Скажи мені, з ким ти дружиш, і я скажу тобі, хто ти». З таким же правом можна сказати: «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти». Людина, яка любить і вміє читати, має  розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги!

    Під цим гаслом 12 травня 2017 р. у Горохівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено захід для учнів 1 класу «Посвята в читачі», в ході якого бібліотекар Ларченко А.С., Ромашка (Ільницька А.) та Барвінок (Пономар Т.) разом з першокласниками подорожували сторінками улюблених казок, розгадували загадки. П’ятикласники Бондаренко М. та Дмітров О. розіграли діалог Хлопчика з Книгою, під час якого першачки пригадали правила поводження з книгами. А інші учасники свята читали цікаві вірші та розповідали смішинки про книгу. По завершенню заходу усім першокласникам було вручено дипломи почесних читачів, що відкриють їм двері у такий захоплюючий світ книг.

    Книги порівнюються з ріками, котрі напувають планету  мудрістю. Книги – вікно у світ. Вони, як мудрі і вірні друзі, знайомлять нас із навколишнім світом, розповідають про минуле нашої країни, ведуть нас у майбутнє.

 

 Марченко А.С., шкільний бібліотекар

^ Вгору ^